1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ETS2 için PC Ve Mönitor Tavsiyesi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve SaoBaba38 tarafından 15 Mart 2020 başlatılmıştır.

1. SaoBaba38

SaoBaba38
    Kayıtlı Kullanıcı

27
    8
    8
    30
    Mercedes
    Son düzenleme: 15 Mart 2020
  2. Korhan

Korhan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    Yüksek ayarlarda düşük fps alırsın ama orta ve düşük grafik ayarlar da oynayabilirsin diye tahmin ediyorum.

3. MuslumcuDayi

MuslumcuDayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    185
    250
    200
    DAF
    TruckersMP Profili
    İçindeki ekran kartı orta segment ekran kartı ve 1080p max ayarlarda ölçekleme 400 de 60fps üstü verir, sıkıntısız oynatır yani anlıyacağın. Buna görede 700 lira değilde 200 daha koyup 900 liraya 144hz monitör alırsan tadından yenmez kardeşim :D

Extreme ve Sukru Yz bunu beğendi.
  4. Sukru Yz

Sukru Yz
    Plaka

602
    2.576
    270
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bahsettigimiz ekran karti AMD Radeon RX 570. Testlerine bakip tekrar yorum yapmanizi rica ediyorum.

Extreme bunu beğendi.
  5. aksarayli68

aksarayli68
    Plaka

59
    29
    65
    MAN
    TruckersMP Profili
  6. Kiesza

Kiesza
    Plaka

23
    327
    490
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Aynı ekran kartına sahibim dediğin ayarları aynen uyguladım 1080p için benim eski işlemci ve 8gb ram olmasına rağmen 45 üstü fps aldım. Arkadaşın sistemi güncel olacağı için 10-15 fpsye kadar artış alabilir diye tahmin ediyorum.

Edit : Ölçeği 125 ya da 150 yaparsa rahat 60ın üzerine çıkar.

Extreme bunu beğendi.
  7. MuslumcuDayi

MuslumcuDayi
    Plaka

25
    185
    250
    200
    DAF
    TruckersMP Profili
    Birde multiplayerde verdiği fps değerlerine nazaran sp de daha fazla veriyor.
    Bir önceki ekran kartım gt1030 du ölçeklemeyi 125 yapıp 1080p max ayarlarda mp de bile 60 üstü veriyordu. İşlemci de öyle iyi birşey değildi i5 2500.

Kiesza bunu beğendi.
  8. Hapton

Hapton

390
    812
    230
    Merhabalar,

Sistemin birçok parçası kronik sorunlu gözüküyor. Bütçe belirtirseniz daha iyi bir sistem toplamaya çalışırız. Monitör olarak bu ürünü satın alabilirsiniz.

9. kamyoncu33

kamyoncu33
    Kayıtlı Kullanıcı

5
    1
    30
    Ne yapıyorsan yap ama o işlemciyi alma. Sistem üzerinde +90 liraya R5 1600 yükseltme imkanı var kesinlikle onu öneririm. Diğer parçalar da pek iyi değil ama en azından bu dediğimi yap.

SaoBaba38 bunu beğendi.
  10. SaoBaba38

SaoBaba38
    Kayıtlı Kullanıcı

27
    8
    8
    30
    Mercedes
    Düzeltiğim etiketlediğim pc kısa sürede tükendiği için ekran kartı,işlemci değişmiş (Özür dilerim)
    Bütçem en fazla 4000tl ETS2 EN Yüksek ayarlarda cam gibi oynamak için bu fiyatta pc varmı varsa yada yoksa pc
    tavsiyesi yapar misiniz Teşekkür ederim yazdiğiniz yorumlar için https://www.incehesap.com/pch-e-class-1-0-pc-hocasi-gaming-pc-fiyati-44501/
    BU PC NASIL BU ARADA rx580 aşagası en kartı almam

Yanlış pc linki koydum son attığım mesaji okurmusunuz lütfen yorum için tşk edr

Son düzenleme: 16 Aralık 2020