1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Artık MP Oynamayacağım.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 20 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Mutliplayerin Eski Tadı Yok

Bu anket 20 Temmuz 2016 tarihinde kapatılmış.
  1. Katılıyorum

34 oy
    52,3%
  2. Katılmıyorum

19 oy
    29,2%
  3. Kararsızım

12 oy
    18,5%
  1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Nedenine gelince single player daha çekici gelmeye başladı. Ayrıca multiplayer de yollar bomboş artık çok sıkıcı geliyor. Boş yolda tır sürmek eğlenceli değilmiş. :D :D :D Single player oynayınca multiplayer den vazgeçtim. Multiplayer de akıcı bir trafik gelse çok güzel olur. Single player de ise diğer tırlara korno çalınca onlarda sana korno çalsa çok daha güzel olacak gibi duruyor.

Hem single player de save yaptığımda gün saat önemli değil kaldığım yerden devam etme şansım var. Zaten oyunu satın alana kadar single player oynardım. Satın alma sebebimse hem multiplayer oynamaktı hemde sık sık gelen güncellemeler için crack aramaktan bıkmıştım.

Uzun lafın kısası bir çok kişi de benim gibi multiplayer den sıkılmıştır. Oyunun yapımcıları ile multiplayer yapımcıları anlaşıp oyun menüsüne multiplayer seçeneğini ekleseler çok daha güzel olur. Hem iki farklı oyun simgesi olmaz hemde isteyen single player oynar isteyende multiplayer oynar.

aydin_acar, kaan2142 ve Teyyare Nazo bunu beğendi.
  2. BodyguardXP

BodyguardXP
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.535
    502
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    bazen mp'den keyif alıyorum saatlerce oynıyım sonrada yığılıp kalayım mp oynarken öleyim diyorum sevgiden - bazende nefret edip monitöre kafayı gömesim geliyor sinirden - yani ben kararsızım arafta kaldım :karis:

3. BulleTradek

BulleTradek
    Plaka

905
    196
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    ben artık banlandıktan sonra bidaha oynamadım çünkü yine gereksiz banlanırım korkusu ve artık oyun beni fazla çekmiyor

4. Eğinli

Eğinli
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

60
    229
    191
    160
    MAN
    TruckersMP Profili
    Mp fazla kalabalık olmadan 3-4 arkadaş sohbet ederek gitmek keyifli oyundan tanıdığım yabancı oyuncular ile 2-3 araba beraber hiç bir şey konuşmadan sadece gideceğimiz yeri söyleyip peşpeşe gitmek çok keyifliydi fakat sp modlu oynayabilmek ayrıcalığı ve bazen heycan olsun diye aksi istikamette ters gitmek,emniyet şeridinden yardırmak:D daha keyifli çok uzun süredir mp oynamıyorum ve en son yoğun trafik moduyla oyun daha eğlenceli oldu.
    Bu arada ekran kartımı sattım alana kadar oyunlara mola verdik.:)

5. mag339

mag339
    Plaka

133
    37
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    keşke mc deki gibi hamachili filan server kurabilsek istediğimiz zaman genel serverlere girebilsek çok güzel olur hatta hamachi den kurunca mod filan yapılabilse çok güzel olur mp den çıkmam sürekli arkadaşlarla girerim

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Temmuz 2015
  6. Baba Meraba

Baba Meraba

27
    40
    11
    50
    Volvo
    Ben Bazen Dıyorumkı Neden Aldim Bende Biktim Be kardesim birakiyorum Bende ets2mp Hadi Eyw benden bu kadar

7. tarum

tarum
    Plaka

239
    190
    110
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    merhaba
    SP de yeni profil acdim + tsm map + turk map ekledim ve hic hile kullanmadim
    su an 3 sofor ve 2 garaj var ( 1 benim garaj + 1 Torino da 180000€ aldim)
    ve malesef alirken 5 kere 100000 bin € cekdim simdi her gun 12500 € odemelerim var
    soforler simdilik az calisiyo gerci personelim hep bayan °°)))

MP ye gelirsek en dusuk motorlu tirlari alip macera yasiyom
    steam id degik yapiyorum mesela"" tarum daf 540 xf""

Son düzenleme: 22 Temmuz 2015
  8. furkan4650

furkan4650
    Plaka

357
    136
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Abi ben sıkıldım cunku eskisi gibi komiklik yapan troller yok ben com gulerdim takla acana admin birini gordugu anda banliyor herkezi eski surumlerde daha egelenceli oyunortaldan izleyebilirsiniz bazı kardesler reportluyolar ben skldim report isinden...

9. Mustafa Kadir

Mustafa Kadir
    Plaka

251
    324
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bayağı zaman (1 ay) MP oynamıyorum şu anda 3 garaj (Berlin ve Reims) büyük Amsterdam küçük 12 çekici 12 şoförüm var 20. seviyeyim :)
    Mp yi tavsiyem hileli kariyerde oynayın paranız gitmez :D

10. TopraKTV

TopraKTV

31
    174
    33
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    MP de ben bile adamın yanından geçerken korkuyorum üstüme kıracak diye tafik istiyorsan sunucu #EU1 Rotterdama gitmelisin :D