1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Kabinde Çıkan Öğe Hakkında

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve Red Vengeance tarafından 16 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Red Vengeance

Red Vengeance
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    3
    0
    15
    Selamun Aleyküm. Forum açamadığım için buraya yazıyorum. Kare içine aldığım şey ekranda sürekli çıkıyor ve sürekli bir sağa bir sola gidiyor. Bir zamanlar yeşildi, şimdi ise kırmızıya döndü. Hatta kırmızı olduğunda oyunumda takılmalar başladı. Yardımcı olabilir misiniz ?

2. EmreG

EmreG
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    Öncelikle aleyküm selam . sadece bu tırda mı oluyor yoksa devaml bir sorunmu

3. Red Vengeance

Red Vengeance
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    3
    0
    15
    Oyun içinde devamlı bir sorun. Kaldıramıyorum bir türlü

4. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hocam her tırda oluyor anladığım kadarıyla. Ben bakınca hatırladım eski kasa volvonun tam orada göğüsün ortasında navigasyon var. O kırmızı şeyde sanki navigasyondaki yola benziyor. Daha önce herhangi bir mod kullandınız mı? Yeni profil açmayı denediniz mi ?

Extreme bunu beğendi.
  5. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Mod vs ile bir şeyler eklemiş olabilir, ancak güncellemeyip onu tüm dosyalar olmadığından kırmızı görüyor olabilirsin. Tır'da içeriden veya dışarıdan düzenleme ile kaldırmaya çalış orada ne varsa. Modları da incele oyuna girişte.

hackvita ve Extreme bunu beğendi.
  6. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.438
    4.345
    300
    Volvo
    Aleyküm selam, oyun dosyalarını doğrulamayı ve servisten iç kabin döşemesini değiştirmeyi deneyebilirsin.

hackvita bunu beğendi.
  7. Red Vengeance

Red Vengeance
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    3
    0
    15
    Yanıt için teşekkürler;
    Oyunda hiç bir mod yüklü değilken bile ekranda aynı gösterge vardı. Sadece rengi yeşildi. Mod yükledikten sonra değişiklik olmamıştı. Ardından bir modu kaldırınca bu gösterge kırmızıya döndü. Oyunu silip tekrar yüklemeyi denemedim. Birde onu deneyeyim

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.