1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Hayatımın En Saçma BANI!

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve xXFunderFullXx tarafından 11 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Haklı bir ban mı?

1. Evet

65,0%
  2. Hayır

35,0%
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Funderfull

Funderfull
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    176
    41
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kesinlikle bahsettiğim durumu özetlemişsin gerçekten yani sorun şu bak bu zamana kadar epey ban yedim tabi süreleri geçtiği için sıfırlandı ancak hepsinde de haksızdım itiraf ediyorum ve bir çoğunda da itirazda bulunmadım bulunduklarımdada itiraz değil tam olarak hangi sebepten yediğimi öğrenmek için itiraz ettim öğrendikten sonra teşekküre edip daha uzatmadım hepimiz bu oyunu oynuyoruz buradaki mesele ban yemem değil ortada bir haksızlığın olması dediğin gibi bir çok kez hepimiz arkadan çarpıyoruz hatta bazen adama çarpmamak için kendimizi sağ sola diğer şeride atıyoruz gerekirse biz hasar yiyiyoruz ve yaptığım şeyin videosu ortada ne adamın oyununu berbat etmişim ne birşey tamamıyla haksız olsam bile banlık bir durum olduğunu düşünmüyorum herşeyi geçtim şunun ban süresinin max 2 gün olması kanaatındayım ki dediğim gibi banlık hiçbir olay yok olabiliyor ya, ozaman bizde bize her dokunana rec alıp banlatalım ben böyle bir video atsam banlanmayacağı kesin öncesindede yaşadım başka bir olayda yani işin garip tarafı şu admin inatla bana sanki adamın arkadaşı gibi savunmalar yapıyor bide 6 günden fazlada olabilir tarzında şeyler yazıyor şuandada admini feedback olarak şikayet edeceğim bir sonuç çıkacağından değil zaten kaldı 3 günü ama en azından bir özür bekliyorum. değerli yorumun için teşekkürler bu arada.

İtiraz ettim MattR diye bir admin vallahi adam hiç ılımlı değil bir yumuşatma yok tek tek anlatıyorum bana video at diyor sürekli olarak video çekme yükümlülüğümün olmadığını söylüyorum sadece dokunduğumu söylüyorum ama nafile yok yani adam yardımcı olmuyor olmak istemiyor bilmiyorum seninde adminlik zamanlarını biliyoruz en bariz kanıt videoların bu tür bir ton olay gördük hiçbirini banladığına şahit olmadım bu şikayet sana gelse banlamayacağınıda adım gibi biliyorum ama yönetimde böyle insanlarda var demekki yapacak birşey yok son çare seni nasıl şikayet edebilirim diye açık açık sordum feedback linkini attı son olarak oraya yazacığım zaten banın 3 günü kaldı önemlide değil birşey değişeceğinden değil ama en azından bir özür veya bir yaptırım bekliyorum yorumun için teşekkürler.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 13 Ocak 2020
  2. Furkan altuntas

Furkan altuntas
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

36
    141
    52
    90
    DAF
    4 senedir hem ats hem ets 2 oynuyorum bir defa ban yemedım:).Sende gır ıstanbul edırne yada rusya harıtasında gez ban yemezsın calaıs duısburg nedır ya road the black sea varken:D

3. Funderfull

Funderfull
    Plaka

25
    176
    41
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ya doğru diyorsun ama ben şu 110 sınırından sonra saldım oyunu sadece böyle akşamları girip bu d-c yapıyorum kalabalık hoş oluyor trafik v.s ancak böyle sorunlarla karşılaşabiliyorsun maalesef hız sınırı olayı olmasa veya 150 iken gayet iyiydi istanbul v.s rahatça yaparsın zevk alırsın ama artık okadar yavaş geliyorki ne sollamaya çıkabiliyorsun ne hızlı gidebiliyorsun malum öyle olunca zevk vermiyor. :D

4. Furkan altuntas

Furkan altuntas
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

36
    141
    52
    90
    DAF
    110 hız sınırıiçin ben kendi açımdan çok memnunum.:tbs: oyun tır oyunu trustmaster t 150 yi takıp edırne ıstanbul a yavas yavas sohbet muhabbet eşliğinde gidiyoruz ets2 olsun Ats olsun arkadaş gruplarıyla .Asetto corsa değil yani hız yapmak isteyen buyursun assetto corsa oynasın.Hız sınırı getirilsin diye:D truckersmp feedback a kaç defa arkadaşlarla mail attıgımızı bıle sayamadık.Teşekkürler.:karizma:

5. Aborjin

Aborjin
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    107
    29
    35
    NFS oynuyorsun galiba? TIR ile ne sollaması?

6. Funderfull

Funderfull
    Plaka

25
    176
    41
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dostum siz yenimi türediniz? Tırla sollama yapılamazmı bu nasıl bir mantık foruma direk kayıt olup burayamı yazdın anlamadım ki istediğim gibi sollama yaparım he bilmiyorsan sanada öğreteyim sollama yapmanın herhangi bir cezası yok diğer oyuncuya herhangi bir zarar vermiyorsan bunuda öğretmiş olayım önce git kuralları oku ondan sonra buraya gelip bana neyin doğru neyin yanlış olduğunu öğret.

MertOguz bunu beğendi.
  7. Aborjin

Aborjin
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    107
    29
    35
    Cezası olmayabilir, gerçek hayatta tır ile nasıl sollama yaparsın?

8. Funderfull

Funderfull
    Plaka

25
    176
    41
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bildiğin sinyal verip sol şeride geçersin ardından sinyali verip önüne geçersin ve sollama yaparsın lütfen yorum yapmak için yorum yapmayalım altı boş konuşuyorsunuz direk gelip NFS oynuyorsun galiba yazmak felan yapmayın yani gereksiz ben neyi oynadığımı nasıl oynadığımı nasıl oynacağımı çok iyi biliyorum.

hoca33 2 ve MertOguz bunu beğendi.
  9. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    200
    Ben fizik modu yüzünden adama vurdum diye 3 gün yedim al bu videoyu kullan ya benim süreyi uzatsın ya da seninkini kısaltsın, feedback at.

hoca33 2 bunu beğendi.
  10. EsnafTV

EsnafTV

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    110 km hız sınırı gelince oyunu saldınız öylemi? lütfen salınız ve gelmeyiniz.biz cok memnunuz.hatta keşke 90 olsa .sen hic karayollarında 150 ile giden tır gordunmu? görsen bile için cekilir yanından gecince.git araba yarişi oyna.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.