1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS 2 Öğelerin Kaybolması

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve ToJack tarafından 13 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ToJack

ToJack
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    12
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Arkadaşalar daha önce de birkaç kez bu konu başlığını açmıştım her şeyi denedim piyasayı tükettim fakat sorunumu çözemedim ama artık canımı sıkmaya başladı bu durum şöyleki;

ben bir şeyler deneyip 64 bit OpenGL modunda açtım her ne kadar renk kontrastı azalsada bir süre böyle sorunsuz oynadım ama yine birşeyler yollar iç kabin kaybolmaya başladı lütfen ne yapabilirm ??

2. mito1172

mito1172
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ekran kartın nedir? ondan olabilir

3. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    ekran kartı dx11 desteklemiyorsa sıkıntı yaratır opengl modu bile...

4. ToJack

ToJack

24
    12
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Ekran kartı modelim tüm ayrıntısı ile ektedir.

5. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    işletim sistemin nedir?

64 Bit open gld açtım diyorsun.64 bit te çalıştıramazsın kartın 32 bit destekli renk uyumsuzluğu ondan oluyor

Kartın dx 11 destekliyor sorun bunda değil sorun sistem uyumsuzluğun da kartına uyumlu sitemi kullanman lazım yada oyunu 32 bit uyumlu olanı indireceksin eğer win 10 kurduysan 32 bit desteği olanı kur sorun çözülecek .

Son düzenleme: 13 Ocak 2020
  6. ToJack

ToJack

24
    12
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Win7 Ultimate işletim sistemim bilgisayarın orijinali win 8 idi fakat sorun yaratmaya başlayınca çevirmek zorunda kaldım

oyun sürümüm de 1.36.217s (32-bit)

7. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Tahmin ettiğim gibi sorunun kaynağı sistem uyumsuzluğu.Kullandığın ekran kartı dx 11 desteklese de sitem olarak 32 bit işletim sistemine uyumlu sen kalkıp 7-8- 10 kurar iken 32 desteğe sahip olanı kurmalısın veya kur durmalısın. Eğer 64 kurar isen böyle sorunlarla karşılaşman normal indirdiğin oyunda sorun yok. Sorun sistemde kartla işletim sistemi uyumlu değil sen dediğimi yap kartına uyumlu işletim sistemini kur bütün dertlerin biter.Sen şuna şükret kartın dx 11 görüyor şu andaki oyunları açabiliyor .

ToJack bunu beğendi.
  8. mito1172

mito1172
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    işletim sisteminden olabilir bir de mp oynuyorsan 32 bit olmaz 64 bit işletim sistemi olmalı mp için fakat o görüntü bozulması oyun ayarlarından olamaz mümkünse başka bir kart denemeli tabi pc maa üstü pc ise

ToJack bunu beğendi.
  9. YunussEmre

YunussEmre
    Plaka

176
    173
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardeşim bu sorun sadece yağmur yağarken oluyor değilmi? camda 1 damla yağmur olsa bile ekran hala böyle kalıyor değilmi? ve yağmur bittiğinde ekranın düzeliyormu? Bendede vardı bu sorun tek çareyi formatta buldum.

ToJack bunu beğendi.
  10. ToJack

ToJack

24
    12
    2
    35
    TruckersMP Profili
    evet araç değiştirince ve yağmuru kapatınca geçti

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.