1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Hayatımın En Saçma BANI!

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve xXFunderFullXx tarafından 11 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Haklı bir ban mı?

1. Evet

65,0%
  2. Hayır

35,0%
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Funderfull

Funderfull
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    176
    41
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Selam arkadaşlar ayın 9 unda ban yemişim genelde ban yediğim zaman itiraz etmem çünkü TMP ekibindeki çoğu admin gereksiz yere veya ufak şeylere ban atmadıklarını biliyorum ama ne yaptığımı izlemek için TMP sitesine girdim ve izlediğim video karşısında 6 günlük banı bu sebepten nasıl yediğimi sorguladım admine itiraz ettim adam hiçbir şekilde yardımcı olmuyor video at diyor sürekli olarak video çekme yükümlülüğümün olmadığını v.s söyledim banın süresinin çok fazla olduğunu adamın pinginin çok olduğunu v.s söyledim yok adam sanki video çeken kişiyi savunuyor hiç kimseye bir hasar vermediğimi söylüyorum vermiş olsam dahi çok azdır ve ban sebebi bile sayılacağını düşünmüyorum videoyu izlemeniz için aşağıya bırakıyorum gerçekten inanılmaz. Ayrıyetten admini şikayet etmek istiyorum asla ban atmaları konusunda bir problemim yok ama böyle saçma bir sebepten 6 gün ban atılıyor ise önümüze her atlayanı her dokunanı videoya alıp banlatalım lütfen objektif bir şekilde videoyu izleyin ve yorumlarınızı merak ediyorum iyi günler.

2. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bana, videoda 8 çizerek gidiyormuşsun gibi geldi.

DaNgEr900 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  3. Funderfull

Funderfull
    Plaka

25
    176
    41
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    8 Çizmiyorum dostum adamın pingine bakıcak olursan 277ms zaten adamı geçtikten sonra ışanlanıyormuş gibi gözüküyorum biraz 8 çiziyormuşum gibi gözüken şey ise mouse ile oynadığım için bir anlık sol sağ yaptım ama karşımda yine kimse yoktu, zaten 0 kamerasında rahatça gözükürdü birisi olsa.

4. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Anladığım kadarıyla direksiyon hakimiyetini sağlayamamışsınız karşı şeritte duran araçlara sürte sürte gitmişsiniz. Şimdi tmp nin kuralı açık onlar hasara felan bakmıyor tam kaza yapmana da gerek yok. Kaza yaparmış gibi olmak yeterli yani reckless driving diye hukukçuları avukatları bile kıskandıracak ucu açık bir kural var ondan ban yemişsin. Geçmiş olsun banın haklılık durumuna gelirsek bana göre bariz trollükler hariç böyle ufak tefek dokundurmalara ban atmak gereksiz. Böyle uzun kuyruklar da duramayıp arkadan çarpan binlerce oyuncu var ben bile defalarca çarpmışımdır. Enteresan olanı kimse kimseyi tampondan öptü diye raporlamıyor. Niye? Arkadan hasar yemiyoruz tamam ama niye yani bu çarpmak sayılmaz mı? Senin banlandığın video da iki önde damperli dorseye sahip tır duramayıp önündekine geçiriyor. E oda kaza ban nerede? Yani anlatmak istediğim şu kaza iki katagoriye ayrılıyor birinde sen aracın hakimiyetini kaybediyorsun ve birine çarpıyor yada çarpar gibi oluyorsun. Diğerinde bariz trollük yapıyorsun çarpıyorsun. Iki durumda da banlıksın. Ve ilk kategoride yer alan kazaların yarısı hız ve takip mesafesini ihlal etme ben daha bunlardan dolayı ban yiyen çok adam görmedim. Ama bir bariyere geçirip yola savrulsan anında banlıksın. Eğer bu sürtüşe ban atılıyorsa bir daha bana tampondan kimse dokundurmasın ne yapar ne eder banlatırım onu. Oyun adımda hackvita görürseniz yaklaşmayın sürekli 2 kamerasında 360 derece dönerek kayıt alıyorum :D

Funderfull ve hoca33 2 bunu beğendi.
  5. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Adamın pingi 277, sen önündeki adama sürtüyorsun ama.

500 ping bile olsa, şerit kaçırıp çarpma var. Sonrasında boş yolda bile düz gidemediğini gören admin banı atmış.

Son düzenleme: 12 Ocak 2020
  6. POVAC

POVAC
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    126
    95
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardeşim aracı şeridinde tutamıyorsun ki.Karşıdan gelenleri tehlikeye atıyorsun sen.

7. Aborjin

Aborjin
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    107
    29
    35
    Ban haklı, süresi haksiz

Funderfull bunu beğendi.
  8. YakupYigit

YakupYigit
    Plaka

139
    60
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dostum eğerki haksız olduğunu düşünüyorsan ban itirazı yap , haksızsan açarlar. Bundan 1 hafta önce oyun içi admin tarafından 4 gün ban yedim aniden , hiçbir şey yapmamıştım oysaki. İtirazımı yaptım kanıt istedim , kanıt atmadı admin ve banım ertesi gün açıldı .

9. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ban yanlış, itiraz et kesinlikle açılması lazım

Ozan Ceylan bunu beğendi.
  10. EsnafTV

EsnafTV

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    karşı şerid e gecmişsin. vurmasan bile ceza kesiliyor karşı şerid de tır olduğunda.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.