1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Garaja Atıyor

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve BoomerCat tarafından 20 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. BoomerCat

BoomerCat
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

23
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar Multi oynuyorum ama görev yok hiç 1 tane bile bom boş görev listesi ama consoleden falan ekonomi sıfırlama yapınca geliyolar iyi hoş geliyolarda oyunu kapatıp açınca her seferinde hata verip garaja atıyor bu nasıl iş :(

bi taktik falan bi yardım edin

görevlerin açık olup
    habire garaja atmayan
    görev sırasında kapatırsak görevi iptal etmeyen

bi taktik verin ::::::::(

2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bak dorseler hariç bu sorunu yaşadım daha önce şuan mevcut hasarlı olan save ile mod denedin mi ? mod denediğin için öyle olur :D Save eğer senin emek saven değilse sana full level ve para hilesi içeren save verebilirim, Bu Sorun genellikle bazen Single Geçip Daha sonra mp oynayanlarda oluyor, peki hiç bozulmayan save istermisin?

@BoomerCat

3. Dede Bur@k

Dede Bur@k
    Plaka

139
    238
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    consolden sıfırlama yaptyısan aynı sorunla karsılasıyorsan, uygun bır garaj yada dınlenme yerınde dınlenmen gerek.

4. BoomerCat

BoomerCat

23
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    İsmailTR reiz mod yapmayı bilmiyorum hiç denemedim lazımda değil sağolasın ama nasıl olucak bu sorun ?

ekonomy i sıfırlıyorum kendi kaydımı açıyorum ekonomiyi saymıyo görevleryok gene ekonomi codunu yazarsam garajdan başlatıyo bide görev sırasında oyunu kaydedip kapatıyorum açtığımda görev yok oluyo ve sayılmamış oluyor

Dede Bu@k Reyiz Minecraft gibi yattığın yerdenmi başlatıyo yani öyleyse multi oynarken benim adamın hiç uykusu gelmiyo yatak tarafı hep gri

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 20 Temmuz 2015
  5. BoomerCat

BoomerCat

23
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    modum yok olmasında yapmayıda bilmiyom :D emek savem :D

yattığım yerdenmi başlatıyor ama benim adam cin gibi hiç uykuu gelmiyo

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 20 Temmuz 2015
  6. Dede Bur@k

Dede Bur@k
    Plaka

139
    238
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    online oyunlarda zaman kavramı olmadığı için uykunun gelmemesi normaldir. belli aralıklarla dinlenmen gerek daha ayrıntılı bilgiler aşağıdakı linkte mevcut zaten uygulaman yeterlidir.

http://www.ets2mptr.com/konu/ets2-mp-yeni-is-cikmama-sorununa-cozum.66/

7. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Üst üste mesaj atmazsan sevinirim.
    Ayrıca kendi aracını aldıktan sonra iş düzelecektir.

Son düzenleme: 20 Temmuz 2015
  8. BoomerCat

BoomerCat

23
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    sitede yeniyim yanıtla butanını yeni farkettim kendi kamyonum var zaten volvo ile dolaşıyom boş boş işsizim asıl olsa liste bom boş:(

9. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşın verdiği linki uygula. Belli bir seviyeye geldikten sonra düzelir sanıyorum. Çünkü bende ilk oynadığım sıralar iş olmuyordu. Bu yöntemden bir kaç kere yapmıştım. Sonra dokunmadım hiç. Kendiliğinden düzelmişti.

10. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    İş çıkmama sorununu çözmek için 1 olarak ayarladığınız g_force_economy_reset komutunu 0 yapmayı unutmuşsunuz sanırım.
    Konsola g_force_economy_reset 0 yazarsanız sorununuzun çözüleceğinden eminim.

TiesTo, EmreBozkurt ve Hardy bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.