1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Başkasının lagı yüzünden oyun mahvoldu ..

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve altarergun tarafından 19 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. altarergun

altarergun
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    5
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Lütfen yardımcı olurmusunuz 3 veya 4 tane çin bayrak simgeli tır şöförü oyunun içinde lag yapıyorlardı ekranın sağına soluna her yerinde bitiriyorlardı ben olduğum yerde duruyordum ve birden hasar %100 dedi onların lagı yüzünden 3 gündür kazandığım 60 binin 50 binini sırf onların lagı yüzünden kaybetmek istemiyorum .! oyunun içinde 2 tanesini REPORT ladım ordan isimleri görülebilir ve benim hasar masrafım nasıl düzeltilebilir ??

2. nasty9393

nasty9393

21
    6
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    sakin yerlere gidersen hasarsız yol yapabilirsin iskandinavya dlc'n varsa eğer oralarda iş yap

3. altarergun

altarergun

28
    5
    0
    35
    TruckersMP Profili
    bu çinliler heryerden çıkıyor ya almanyada köln hamburg gibi yerlerde iş yapıyoruım ama okadar geldikten sonra şimdi yeni bi hesap açmak koyuyo sırf bikaç salak yüzünden kazandığım onca parayı harcamak istemiyorum hack kullanıyolar oyunu mahvediyolar saolsun game master denen bişey yok sanıırm bu oyunda hiç bişey yapmıyolar ve bizde oyundan soğuyoruz..

4. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    "Lag" online oyunların çoğunda olan birşey, malesef bu konuda yapılabilecek fazla birşey yok. Zararı en aza indirmek için belli aralıklarla "hızlı kayıt" alıp herhangi bir sorun olduğunda oradan devam edebilirsiniz.

Charles bunu beğendi.
  5. Charles

Charles
    Plaka

33
    399
    382
    230
    DAF
    TruckersMP Profili
    Eğer ki biri gelip size çarparsa ; F7 veya başka bir şey yapmadan hemen Ctrl+Alt+Delete yapıp oyunu görev yöneticisi ile kapatın.Ardından oyuna girdiğin de kaza yaptığın yerin biraz gerisinden, son yaptığınız kaza olmadan tekrar başlayacaksınız.

Tosunpasa bunu beğendi.
  6. altarergun

altarergun

28
    5
    0
    35
    TruckersMP Profili
    insanın öle tedirgdin olunca oyuna güveni kalmıyo.. ben world of warcraft gibi dünyanın en büyük online oyunlarınıda oynuyorum ama orda kendimle yada başkasıyla alakalı bi sorun olduğunda bunun için ben değil game masterlar endişeleniyo . oyuna daha yeni başladım ama kazancımın çoğunu şuan kaybedicem boş bi sepeb üzerine. artık oynarmıyım bilmiyorum . heves gitti

7. altarergun

altarergun

28
    5
    0
    35
    TruckersMP Profili
    teşekkür ederim bilgi için ..

8. omer584

omer584

426
    487
    165
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Videoya çek, steam ID'lerini al ve raporla.

Eğer Çinli oyuncular bunu kasten yapıyorsa alacakları ceza miktarı artacak.

9. Gulf20

Gulf20

242
    63
    150
    haklısın çinliler çok laglı 350 ms den aşşağı pingleri yok ayrıca düzgün araç da süremiyorlar.ayrıca her zaman bandicam açık olsun

10. Charles

Charles
    Plaka

33
    399
    382
    230
    DAF
    TruckersMP Profili
    Bunun bir oyun olduğunu hatta simülasyon oyunu olduğunu unutan(lar) illaki olacaktır sadece bu lag probleminde değil sürüş kurallarına uymayanlar bilerek çarpanlar küfür eden ve daha bir çok şey ile.Oyundan soğumak ne size bir şey kazandırır ne de size bunları yapanlara ders olur o sebepten siz keyif almaya bakın eğlenmeye bakın oyununuzu engelleyen birilerini görürseniz report sistemi gerçekten çok kolay buna dair konular forumda mevcut ve gerçekten elinden geleni yapmaya çalışan bir GM takımı var..

Alper34 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.