1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber The International LoneStar Geldi!

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Ghost tarafından 12 Aralık 2019 başlatılmıştır.

1. Ghost

Ghost
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

785
    2.590
    300
    Bu kamyonu yolda gördüğünüzde, ne olabileceği konusunda hiçbir yanlışlık yoktur. Başka bir şeye benzemeyen ve sektörde ünü olan bir kamyon. Bugün, International LoneStar'ın şu anda American Truck Simulator'da mevcut olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

International® and all International Truck trademarks are trademarks licensed by INTERNATIONAL TRUCK INTELLECTUAL PROPERTY COMPANY, LLC
    International® ve tüm International Truck ticari markaları INTERNATIONAL TRUCK INTELLECTUAL PROPERTY COMPANY, LLC lisansı altındadır.
    International tarafından sağlanan yüksek hassasiyetli 3D CAD referanslarına dayanarak, LoneStar'ın oyunumuzdaki kalitesi ve detayı her araç meraklılarını memnun edecektir. Bu yeni çekiciye oyun göz atmak için oyun içinde en yakın International Trucks bayisini ziyaret et. 3 kabin tipi, 6 şasi çeşidi, 10 motor çeşidi, 12 şanzıman ve 2 renk seçeneğiyle 3 iç seçenek dahil olmak üzere çok çeşitli konfigürasyonlarda mevcuttur.

International LoneStar, American Truck Simulator'ın her sahibi için ücretsiz bir DLC eklentisi olarak geliyor. Bu yeni eklentiyi kütüphanenize almak için Steam İstemcinizde (bazı kullanıcılar için yeniden başlatma gerektirebilecek) en son güncellemeyi indirin.

İlk seyahatinizi bizimle #ATSLoneStar etiketini kullanarak Sosyal Medya'da paylaşın

2. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hayırlı olsun güzel gözüküyor

Ghost ve mexiumut bunu beğendi.
  3. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Oyunda ilk kez dijital ekran ve anlık tüketim animasyonu görüyoruz, tırın sesi de güzel model kalitesi de. hayırlı olsun

Extreme, mexiumut ve Ghost bunu beğendi.
  4. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    bakalım deneyelim

mexiumut ve Ghost bunu beğendi.
  5. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    tırımızın içi geniş:D

Ghost, Extreme ve mexiumut bunu beğendi.
  6. HandCuff

HandCuff
    Plaka

28
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Tırın aynaları gövdeden çok uzakta. Dijital ekranı görmek için açıyı daraltıyorum bu sefer sanal aynaları açmak zorunda kalıyorum. aynaları görmek için de açıyı genişletiyorum bu sefer de göğüsteki yazılar okunmuyor. ETS'de yeni Scania'larda da aynı sorunu yaşıyorum zaten aynalar çok uzakta. 2'li veya 3'lü ekran lazım

Ghost bunu beğendi.
  7. Ege1903

Ege1903
    Plaka

1.037
    716
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Scs'nin Ats yi Ets 2 kadar önemsiyor fakat oyuncuların çoğu ets2 yi tercih ediyor. İyi hamleler geliyor Ats de. İnşAllah devamı gelir.

HandCuff ve Ghost bunu beğendi.
  8. HandCuff

HandCuff
    Plaka

28
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    şahsen benim gönlüm ats'de artık. Yeni dlc çıktığında hevesim geçene kadar ETS sonra ATS'ye devam

mito1172 ve Ghost bunu beğendi.
  9. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    aynen aynalar geride ama koltuğu geri aldım tam olmasa da yarısı görünüyor yeterli bence;)

HandCuff bunu beğendi.