1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ETS 2 1.36 Kullananların Dikkatine

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve werty tarafından 3 Aralık 2019 başlatılmıştır.

1. Tuğrul Han

Tuğrul Han
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

531
    223
    135
    Yeni güncel sürüm olan Ets 2 1.36 güncellemeden evvel tüm modları devre dışı bırakın eğer devre dışı bırakmadan güncelleme yaparsanız oyunu açamazsınız .Örnek ProMod kullananlar buna benzer modlar yoksa oyunu silip yeniden kurmak zorunda kalırsınız. Gerisi size kalmış.

Unique1992 bunu beğendi.
  2. Unique1992

Unique1992
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    bilgilendirme için teşekkür ederim. ben mesela promods un 1.36 sını bekliyorum dolayısıyla eskiyi komple sileceğim mecburen. diğerlerini de devre dışı bırakıp öyle girerim ya da o profili komple silebilirim promods profilimi. çünkü sıfırdan başlayacağım promods a da

3. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Hayır silme devre dışı bırak öyle kur sorun olmayacak bu işlemi tüm modlar da yap. neden böyle dedim modların günceli çıktığında devre dışı bıraktığın modlara bakarsın hangisinin günceli çıktıysa güncelleyip yeniden etkinleştirirsin tamamen silersen bir daha kurman veya bulman zor olur.

Bende ProMod kurulu onları devre dışı bıraktım günceli çıktığında yedeklediğim save dosyasını yeniden tanıtacağım o zamana kadar bu save çalışmaz sürekli hata verir diğer modlar içinde aynı durum geçerli save dosyasının da yedeğini alın.

Unique1992 bunu beğendi.
  4. Unique1992

Unique1992
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    o da olur aslında. ama kafadan promods gitti o 1.36 gelmeden çalışmaz diğerlerini deneyip bakacağım

5. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Hayır diğerler ide çalışmaz sürüm güncellendi yani bu gelen yama değil oyun tamamen sıfırlandı tüm modlar yeniden düzenlenmesi gerekiyor.

OYUNCULAR

Save nin yedeğini oyunu kurmadan alın modları devre dışı bırakın.
    Oyunu dediğim işleri yaptıktan sonra güncelleyin.

En azından harita üzerinde gezdiğiniz bazı yerler kaybolmaz en önemlisi aracınız üzerinde yaptığınız ayarlar sabit kalır. ( Bence en önemli olanda bu kullandığınız araç sabit kalır yoksa tamamı gider sil baştan araç almak için seviye yükseltmeniz lazım)

Son düzenleme: 3 Aralık 2019
    Unique1992 bunu beğendi.
  6. Asgardli

Asgardli
    Plaka

27
    66
    26
    80
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyunu
    Oyun mu açılmaz yoksa save mi açılmaz?

7. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bende iki profil var, biri wot a bağlı profil diğeri promods a girdiğim profil, sıkıntı olmadı güncellemiștim güncelleme geldiğinde. Az önce de girdim direk wot a bağlı profilden oyuna (2 tane aksesuar modu var steam dan ekli ).
    Promods a girdiğim profil ile zaten girilmez şu an haliyle deneme yapamam.
    Bende problem çıkmadı ama arkadaş steam dan yazdı oyun girince ets logosu geliyor ama siyah ekranda kalıyor diye

Son düzenleme: 4 Aralık 2019
    UlasCaNN ve Razor3214 bunu beğendi.
  8. Asgardli

Asgardli
    Plaka

27
    66
    26
    80
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bende de açılmıyordu oyun.Yedek aldım tekrar yükledim düzeldi.

9. mertbulus

mertbulus
    Kayıtlı Kullanıcı

6
    1
    15
    Scania
    Merhaba bende atölyeden indirdiğim modlar vardı oyunu güncelledim oyun açılıyor ama siyah ekranda kapanıyor ets scs logosu gelmiyor sildim yükledim olmadı ne yapmalıyım?

10. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Oyun açılmaz modlara uyumlu değil save yedek alın demem modlar günçellendimi eski save kullanırsınız anlaşılmayan bir yer yoktur her halde.

Kardeşim söylüyorum ya mod devre dışı bırakmadan oyunu güncellemeyin diye.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 3 Aralık 2019