1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel TR Haritası Bu mudur?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve hsngencer tarafından 30 Kasım 2019 başlatılmıştır.

1. EsnafTV

EsnafTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    scs de bir cok Türk calışıyor birde. gelen haritaya bak? 2 3 tane şehir.bir sınır kapısı.biraz İstanbul sonra gerisi hep tarla tapan? birde Türkiye haritası diyorlar. icimden bişey söylüyorum.kimse kusura bakmasın.eleştirmek son derece hakkım. buna nasıl TR haritasi diyorsunuz arkadaşlar? Cok pardon Türkiye İstanbuldan mi olusuyor? nerede Ankara? nerede Antalya sahil yollari? nerede Nevşehir peri bacaları.buna kıytırık bir dlc bile demem? buna kesinlikle bir TR harıtasi bile demem.birde sözüm sizlere 5 aralıgı 4 gözle bekliyorsunuz? sizede yazık. 1 2 tane şehir icin.5 yıldır bekle bekle bekle. gelen harita ya bak.harita denilirse bile.Kıbrıs'ı burdan büyük yaptılar. Romanya Bulgaristan koskocan TR ise 1 2 şehir. ırkçılıgın ayrımcılıgın daniskasını yapmiş yine scs.birde bircok scs de Türk calısıyormuş.Allah askına burda olan varsa veya mailini bilen varsa paylaşsınlarda bir güzel eleştirilerimi onlarada atayim.bi kulaklarını çan çan cınlatayim.

mito1172 bunu beğendi.
  2. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Adından da anlaşılacağı üzere Karadeniz'i değil, sadece Karadeniz'e Giden Yol'u yapıyorlar.Yani bu sadece ilk bir adım, bunun daha ileri adımları zamanla gelecektir.Ülkeleri sayarken Türkiye'den de bahsediyor ancak zaten Türkiye'ye giriş yaptıktan sonra sadece İstanbul'un Avrupa yakasına kadar gelineceği biliniyordu.Herhangi bir ayrım vb. yok.Haritayı gerçek sınırlara göre genişlettikleri için bölge bölge, sıra sıra ilerliyorlar.

sametcakr5734, Lance, KacaKTV ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  3. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardeş sen olayı yanlış anlamış sın, bu adı üstünde Karadenize giden yol. Adamlar bize Türkiye haritasını tamamen yapacaz demediler, sadece Trakya kısmı olacağını söylediler başta
    ama bu bile bir Türkiye haritasının tamamının başlangıcı olabilir. Benim kanaatim şu ki bu dlc çok satarsa ki, sonuçta adamların elinde veriler bulunacak, hangi ülkeden daha çok alınmış rağbet nerde bunlara göre de eminim ki yakın zaman olmasa da TÜRKİYE nin devamı gelecek.
    Şimdi sen bize sitem etmişsin ama şunu unutma ki Türkiye den 3 şehir de olsa, yıllardır oynadığım şu oyunda :tur: bu bayrağı görmek için, 39 değil şahsım adına 50 de veririm. Hep yıllardır yabancı bayrakları gördük. Hep istiyordum ki mod olsada şu bayrakları Türk bayrağına çevirsem diye.
    Bir zaman sonra kalan harita da gelecektir ümit ediyorum,
    saygılar. ☕

4. keremgencoglu

keremgencoglu

29
    7
    2
    35
    TruckersMP Profili
    kardesim oyun EURO truck simulator 2 yani adamlar avrupayı yapıyorlar. Orayı ilerleyen zamanlarda da yapmayacaklar (kıbrısı da promods yaptı scs yapmadı)

DesertEagle26 bunu beğendi.
  5. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben yapılacağını ümit ediyorum. Bu işler paraya bakar kardeş paranın tadı gelsin bu oyunun adı world Truck Simulator 2 bile olur :D

6. DaNgEr900

DaNgEr900
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

809
    2.261
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tek seferde tüm Türkiye'yi çıkartmak mümkün değil zaten.Diğer arkadaşlarımızın da dediği gibi bu Karadenize Giden Yol birde bize yazık diyorsun biz enayi değiliz yaşasın tüm Türkiye gelecek diye beklemiyoruz bu Türkiye'nin girişi sayılır ayrıca madem ki Scs'ye Türkiye'yi az getirdiği için kızgınsın Türkiye'ye ırkçılık yapılıyor diyorsun ama daha ''Mudur?'' ekini yanlış yazıp yabancıları eleştiriyorsun.

Son düzenleme: 30 Kasım 2019
  7. BASHKOOV

BASHKOOV
    Plaka

31
    642
    916
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yine gereksiz duyar kasılmış. 5 aralığı bekleyenler bizden değildir :)

sametcakr5734, xuey-s ve DesertEagle26 bunu beğendi.
  8. Mci61

Mci61

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kusura bakmada çok boş laflar bunlar. Daha ne olup ne bitmiş haberin yok. Var olana saygı duyun, destek olun, ilgi gösterin ki devamında birşeyler olsun. Ama içimizde böyleleri varken gerçekten hak etmiyoruz. O güzelim bayrağımızı oyunda görüyoruz ya bence daha ses etmeyin.

9. EmrahKAPLAN

EmrahKAPLAN
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

36
    966
    1.858
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
  10. Damacan

Damacan

29
    87
    40
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Eğer Türkiye haritası çıkıp bir daha bize satmaya çalışırlarsa bu dediğinizde haklısınız. Yok Karadeniz'e giden yol yok balkan haritası adını koydu satmaya çalıştı deriz. Bunu zaman gösterecek.

xuey-s bunu beğendi.