1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Karadeniz'e Giden Yol: Trenler ve Tramvay

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Extreme tarafından 26 Kasım 2019 başlatılmıştır.

1. kalenderonur

kalenderonur
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

405
    361
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Gelsin artık, raylı sistemi de görelim...

2. Aland

Aland
    Plaka

185
    61
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Değil Maalesef.İstanbul (Halkalı)-Kapıkule ve İstanbul (Halkalı)-Uzunköprü trenlerinden biri.
    Ek olarak Marmaray (E32000) setleri eklenmiş.5 Aralık Çıkış tarihi (sağ alt)[​IMG]

3. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    yok o gebze halkalı banliyo hattı değil mi ya o olabilir belki

4. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    17.99 dolar deniyor şayet doğruysa yaptığım 100 tl olur şakası gerçek oluyor 103,46 artışla:D

5. Tahsin Dede

Tahsin Dede
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

159
    28
    80
    Haritada Tarihi Haydarpaşa ve Sirkeci Garları ve Limanları Hatta Kapıkulle Gümrük Kapısı ve Ana Hat ve Yüksek Hızlı Trenleri ve Marmaray Tüp Geçit Bunlar Yapıldı mı Yoksa Küçükçekmece Marmaray Hattı ve E32000 Setleri mi var Bunlar Küçük Ayrıntı Bu Konu Sayfası Açılmışken Bunları Konuşalım
    Not:Bu Her İki Gar 2013 Yılında Kapatılıp CR3 Projesi ve YHT Hatları Çalışması Başlatılıp Haydarpaşa Garının Tarihi Eser için Kazı Çalışması Başlatılıp 2020 Yılında Açılacaktır..
    Not 2: Kesinlikle Siyaset Değildir Bu İki Yapı Tarihi Yapıdır Önemli Yapıdır Küçükçekmece E5 Ve E32000 Setlerin'nin Resmi İle Buraya Yazıyorum..
    Not 3: CR3 Projesi Halkalı Gebze Banliyö Hattı Adlı Konu Kapanmış Bunu Açmanızı İstiyorum Trenler Tramwaylar Metrolar Hızlı Trenler Anahat Trenleri ni Orda Paylaşmak istiyorum Burası Sadece Oyun Olmasın Çeşitli Konular da Olmasını Öneriyorum...

Son düzenleme: 1 Aralık 2019
  6. Aland

Aland
    Plaka

185
    61
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    1-Dediğiniz yer çok büyük ihtimal küçükçekmece
    2-Sahil şeridinin olacağına düşünerek Marmaray Yüzeysel (Halkalı-Kazlıçeşme) Arasını görebiliriz.Hatta Scs Detaylara bile İnmişse Eski Gar Hattı (Sirkeci) bile görünür.Fakat ben şahsen Sirkeci Garına çok önem verdiklerini zannetmiyorum
    3-Haydarpaşayı belki çok az bi ihtimalde olsa Sirkecide Görebiliriz.
    4-Tüpün sadece girişi vardır (çok büyük ihtimal)
    5-Haydarpaşanın 2020 ye yetişeceğini hiç zannetmiyorum.2021 Mayıstan önce Kimse Beni haydarpaşanın açılacağına ikna edemez
    6-Sirkeci Hattından Çalışmalar ufak tefek var.2021 Kasım,Aralıktan önce açılmaz
    7-YHT hiç zannetmiyorum eklediklerini.
    8-Gümrük kapısı ve Kapıkule Hudud Demir yolu yüzde yüz var

7. Tahsin Dede

Tahsin Dede

159
    28
    80
    1-Evet Küçükçekmece
    2-CR3 Hattı Sadece Halkalı-Kazlıçeşme olarak yok Gebze Ayrılıkçeşme Hatta Sirkeci-Kazlıçeşme Gebze Haydarpaşa Hattalarıda var İnşallah Bunları da Görürüz
    3- Bu İki Gar Çok Önemlidir Biz Pek Bilmesek Büyüklerimiz Bilir
    4-Tüp Tünel Ekleseler Güzel Olur Ama Tabanına
    5-Haydarpaşa 2020 Ortalarına Yetişir o zaman Çünkü Tıbbiye Köp. Orda Çalışma vs var
    6- Sirkeci Gar Eksikler yok Bildiğim kadarıyla Sinyalizyasyon ve Raylar Makaslar Oke Zaten Onlar Hazır
    7-YHT Eklesinler Güzel Olur Hatta Express Trenleride Eklesinler
    8- Buda Olur İnşallah
    Son Ekliyeceğim Gar Olan Tüm İllerin DemirYolları Olsun Hatta İstanbul ve Tüm İllerin Metro Banliyo Tramway Yük Trenleri Olsun Özellikle İpekYolunu yapsınlar...

8. emre kaya

emre kaya

27
    305
    95
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yok kanka o miktara çıkmazlar sabit düzende gidiyorlar sadece bize farklı yanisyo fıransa ve italia 35tl baltic sea ise 39tl yansıdı büyük ihtimal bu da 39tl olacak

9. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    aynen öyleymiş yazılanlara göre 39 tl civarı ;)

emre kaya bunu beğendi.