1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Telefondan Yapılan Arama Hakkında

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve DaNgEr900 tarafından 9 Kasım 2019 başlatılmıştır.

1. DaNgEr900

DaNgEr900
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

809
    2.257
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar arkadaşlarla buluşmuştuk bir arkadaş abisini getirmiş benden telefonumu istedi verdim ve o orda kaldı biz arkadaşlarla yarım saatliğine oradan ayrıldık sonra geldiğimde telefonumun pini bloke olmuştu neyse eve geldim puk koduyla telefonu açtım ve geçmişte çok sıkıntılı sapık aratma yapmış benim telefonumdan. Bana yasal sıkıntı yapar mı?

2. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ne yaptığına bağlı.

3. DaNgEr900

DaNgEr900

809
    2.257
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    videolar izlemiş ve webcamlı konuşma yazıyor geçmişte.

4. MertOguz

MertOguz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Video izlemenin veya webcam görüşme yapmanın yasal bir yaptırımı olmaz. En kötü ihtimalle telefonuna virüs bulaşmış olabilir. Eğer senin telefon numaranla birilerini arayıp rahatsız ettiyse ve senin numaranı savcılığa şikayet ederlerse, o hâlde hat sahibinin başı derde girebilir.

5. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bu konuyu anlamadım hiç nasıl olmuş arkadaşının abisi telefonundan +18 videolar vb şeyler mi yaptı?

6. DaNgEr900

DaNgEr900

809
    2.257
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tam anlamadım bende arkadaş biraz zeki olduğu için(!) en son arattırdığım cihaz vardı onu aratmış geçmişi silmemiş geçmişte saçma saçma siteler var.

7. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    o zmn onları polise göster suç duyurusunda felan bulun birşeyler felan yap

8. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Polise bir danış, ama her şeyi anlatmadan. Avukat değilim, o yüzden yasal yaptırımları bilmiyorum. Örneğin "bir arkadaşımın tanıdığına telefonumu bırakmıştım, telefonumu gereğinden fazla kurcalamış olacağından şüheleniyorum. Ne yaptıysa yarın benim başım ağırır ve bu ağrının olmaması için şimdiden bir şey yapabilir miyim?" gibisinden polise danışabilirsin.

Eğer yarın bir yerde başını ağrıtacak içerik aratmışsa (çocuk, eşcinsel vb), verdikleri tavsiyeye göre savcılığa falan da gidebilirsin.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  9. DaNgEr900

DaNgEr900

809
    2.257
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Savclığa gitmek benim de aklıma geldi ama o arkadaşa telefonu bu saatte veriyorum filan diye imzalatmadım :) o yüzden kimse suç kabullenmez diye uğraşmak istemedim. Benim başıma iş gelmesin yeter. Zaten ders aldım kimseye telefonumu vermiyeceğim.

10. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    annen baban ablan abin kardeşin hariç kimseye telefon verilmez verirsen böyle olur