1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Duyuru Yeni Server Ve Değişiklikler

Konusu 'Duyurular / Haberler' forumundadır ve Leno'X tarafından 3 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. TruckermanTV

TruckermanTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hız sınırı gelince oyun değişmiyor. Bugün bi günde 15 adam banlattım trolleme yüzünden rapor edip. 110 km hız bi işe yaramıyor. Öylesine oyunu simülasyon gibi göstermek için yapmışlar. Çimenden adamı sollamaya çalışan mı dersin, önüne kıran mı dersin, ters şeritten giden mi dersin, üçlü dorse kullanıp kendine profosyonel tır şöförü gibi gören mi dersin, uçan tırlar mı dersin, makas atıp insanlara çarpa çarpa giden adamlar mı dersin, kafana skoda ile giren mi dersin herşey var bu oyunda. İstersen sen oyunun hız sınırını 60km/h yap birşey değişmeyecek bu oyunda. 150 ile düzgün süren sürücü mü daha iyi, yoksa 90 ile gidip her TruckersMP kuralını çiğneyen oyuncular mı daha iyi deseler 150 ile adam gibi süren derim. Ben geçen bi adam gördüm, 90 ile gidiyor, makas atıyor, çimlerden sürüyor, insanlara arkadan giriyor. Kısacası anlatmak istediğim şey: Yavaş süren adam düzgün şöfördür diye birşey yok. 30'la makas atanlar bile var.

MertOguz ve EmreG bunu beğendi.
  2. 61Furkan61

61Furkan61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    ya onlara zaten girersek sabaha kadar tartışmaktan çıkamayız işin içinden ben hani nasıl daha gerçekçi oynayabilirim derdinde olan bir adamım multi çıktı çıkalı bir tane adama bulaşmadım bir tane banım yoktu taa ki geçenlerde bir Alman'ın bana bilerek karşı şeritten gelirken çarpıp devirmesi ve benim sövmemle bana ban atılması ve ona birşey olmaması en sinir olduğum gündü...hiç hatırlatma öyle insanları ama çok şükür artık onlarda promodsta oynayamayacak böyle troller

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 8 Kasım 2019
  3. TruckermanTV

TruckermanTV

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Video kaydı almak önemli işte. Haklıyken haksız duruma düşüyorsun. ProMods olayına gelirsek ProMods sunucuları da 1 ton troll ile dolu. Yolu kapatan var, sana çarpıp aşşağıya düşüren var, NCZ açanı bile gördüm. Adamlar artık aldıkları DLC'leri bile hiçe sayıp bütün kuralları çiğniyorlar. Bi 30 dakika oynuyorum Calais-Duisburg'da 7 tane banlatacak adam çıkıyor. ProMods'tan artık ümidimi kestim. O kadar çok adam var ki PC kaldırmıyor. Yeni bir sistem toplayınca felan girerim anca.

4. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    ya iyice şey ettiler işte ya amaan hiç eski tadı yok artık tmp bu konuda ciddi önlemler almak zorunda yoksa daha çok oyuncu kaybedecek bu gidişle

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 8 Kasım 2019
  5. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Ama oyunu nfs tarzı oynayan var bide simülasyoncular var ona göre ortayı bulmuşlar.

6. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    cevabımı forumdan özür için yazıyorum yukarıdaki iki cevabımda biraz argo kullanmışım kusuruma bakmayın :)

7. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sen o zaman 60-70 devam et biz diyomuyuz sana neden 60-70 gidiyosun diğe zevkler tartışılmaz ayrıca 150 hız sınırından sonra 110 hız sınırı gelmesi oyunu daha beter etti hız sınırıyla trolleri yok edemezler. Şimdi diceksin ki "bı bı smilyasyon oyunu moruq" belki biz bu grafiklerde tırlar ile 150 ile gitmeyi seviyoruz

MertOguz ve Leno'X bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.