1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Logitech G29 Hava Girişi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve emre kaya tarafından 6 Kasım 2019 başlatılmıştır.

1. emre kaya

emre kaya
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    305
    95
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    sa g29 direksiyonum var kurduğum yer biraz sıkıntılı direksiyonun arkasında 3 hava girişi var kullanan varsa biliyodur bende hava girişlerinin önüne masa denk geliyo masaya yani 2 parmak felan boşluk var arasında sıkıntı olur mu direksiyon ısınıyo kullanınca bildiğim kadarıyla daha fazla bi ısınma olur mu direksiyonda sıkıntı yapar mı ?
    (teşekkürler)

2. Ozan Ceylan

Ozan Ceylan
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.325
    7.768
    255
    Isınıyorsa sorun var demektir zaten.Hiçbir şey olmasa bile ısınmayla ya elektrik tesisatından ya da direksiyon motorundan bir arıza verir diye düşünüyorum

UlasCaNN bunu beğendi.
  3. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Görmeden bir şey diyemem ama oraya hava kanalı yapabilirsin belki, derme çatma da olsa. :)

4. emre kaya

emre kaya
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    305
    95
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    ısınıyo derken kullanınca forcebackı kullanınca mesela 1-2 saat asettoda drift yapınca ısınıyo şimdi hava deliklerinde engel olduğu için sıkıntı yaparmı acaba diye düşünmüştüm baktım hiç bu konudan bulamadım

5. mito1172

mito1172
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili

hava deliği sıfır kapalı değilse sorun olmaz resim çekip koysan daha iyi olur aslında