1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber American Truck Simulator 1.36 Güncellemesi Yayımlandı!

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Extreme tarafından 5 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Neyin geldiğini gördün (bu doğru, Utah neredeyse burada!).Amerikan Truck Simulator için daha önce neyin gelmesi gerektiğini biliyorsun!​

Ayrıntılara ulaşmadan önce, hata raporlarınız, görüşleriniz ve genel beta sırasında ki geri bildirimleriniz için her birinize teşekkür etmek isteriz.​

Değişiklikler bir önceki kadar büyük olmasa da, sistem değişiklikleri çok büyük.Oyunumuzun bazı bölümlerinde öngörülemeyen etkiler dolayısıyla yardımlarınız tüm önemli sorunları yakalamak için hayati önem taşıyordu.​

En önemli değişiklik, DirectX 9'u tamamen bırakmamız ve DirectX 11'e geçiş yapınca gelen sınırlamalardır.Genel beta geri bildirimi, oyuncularımızın çoğunun güzel bir FPS artışından keyif aldığını gösteriyor.Oyunumuzun Windows için minimum gereksinimleri DX11'i desteklediğinden, geliştirilmiş performansın keyfini çıkaracağınızı umuyoruz.​

Bunun yanı sıra, üç yeni römork, bazı harita iyileştirmeleri, yeniden yapılandırmalar ve ayrıca sürücü, tır ve römorkların yönetici haritasında görülebilmesi için uzun süredir talep edilen bir özellik de dahil olmak üzere yeni ve güzel bir dizi özellik elde edeceksiniz!​

1.36 güncellemesinin tadını çıkarmak için betalardan Hiçbir Beta seçeneğini seçtiğinizden emin olduktan sonra oyununuz Steam'de otomatik olarak güncellenir.​

Ancak, bazı modlar çalışmayabilir, bu güncelleme etkili bir şekilde onları kırabilir. Bu yüzden 1.35 veya daha da eski bir sürümde kalabileceğinizi unutmayın. Onları seçmenin yolu: Steam→ KÜTÜPHANE → American Truck Simulator üzerine sağ tıklayın → Özellikler → Beta sekmesi → istediğiniz sürümü seçin.​

Ayrıca, oyunun modları ile ilgili detayları almak için modding wiki sayfamıza bakın.​

Değişiklikler

HARİTA
    • Santa Cruz (CA) yenilendi
    • Flagstaff (AZ) yenilendi
    • California hız sınırlarında iyileştirmeler
    • Oregon ve New Mexico hız sınırı ve genel tabela iyileştirmeleri
    • Yeni Özel Taşıma rotaları (Utah DLC)

ARAÇLAR
    • Tahıl hazneli römork (sahiplenilebilir)
    • Toplu besleme römorku (sahiplenilebilir)
    • Bölünmüş tank römorku

ÖZELLİKLER
    • GPS navigasyondaki pinlerden kaçınmak
    • Yeni AI araçlar + tüm polis boyaları düzeltildi
    • Sürücüler / tırlar / römorklar yönetici haritasında görülebilir
    • DirectX 11'e tam destek (DirectX 9 kaldırıldı)
    • Çince ve Latin olmayan diğer karakter girişi (IME)
    • Kenar yumuşatma iyileştirmeleri (SMAA, elektrik telleri)
    • Yeni yüklenme ekranları

MOD
    • Güneş profili değişiklikleri (HDR)
    • AI için plaka değişiklikleri (veriye dayalı türler, arka plan dokusu verileri)
    • Gösterge tablosu kullanıcı arabirimi öğeleri (dijital göstergeler, yakıt tüketimi çubuğu)
    • Harita editörü geçmişi (geri al / Yinele)
    • Düğümlerin sürekli seçimi

2. unyeli527

unyeli527
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

38
    208
    208
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    demin girdim oyunu açtı ben direct 11 i ndirmiştim yani uyumlamış oyunu hariada boşluk yer var elko yanında sanırım utah orası

Extreme bunu beğendi.
  3. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    güncelleyelim bakalım utah a hazır olsun teşekkürler;)

Extreme bunu beğendi.
  4. Tuğrul Han

Tuğrul Han
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

531
    223
    135
    Bu demektir ki çok yakın da ETS 2 güncellemesi gelecek Türkiye haritasını bekletmeler inin sebebi anlaşıldı.

Bana sorsanız memnun musun 1.36 çıktığı için diye memnun değilim sebebi ben Pro Mod kullanıyorum yeni sürüm çıktığında ya bu sürümü kabul etmeyeceğim ki etmeyeceğim kesin nereye kadar Pro Mod 1.36 uyumlu mod çıkartana kadar isterse yeni sürümde albenisi çok olsun Pro Mod ne zaman güncelleme verecek ben o zaman oyunun yeni sürümünü kuracağım.

Extreme bunu beğendi.
  5. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ETS 2 TR haritası da çabuk gelir umarım ve bence scs mp promods birbirleriyle iletişimdedir çıkarsa 1.36 mp ve promods fazla bekletmez

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.