1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Mouse Önerisi

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Samet Ates tarafından 10 Ekim 2019 başlatılmıştır.

1. Samet Ates

Samet Ates
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    402
    207
    170
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    iyi günler mouse almayı düşünüyorum bütçem 150tl hangi marka ve modelleri önerirsiniz

2. Hapton

Hapton

390
    812
    230
    Merhabalar,

Logitech G102 modelini öneriyorum. Uzun süredir kullanmaktayım ve çok memnunum.

unyeli527 bunu beğendi.
  3. unyeli527

unyeli527

38
    208
    208
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    en son kaç paraya almıştın onu

4. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Logitech g300s tavsiye ederim. S modeli çıkmadan önce g300 ü 5 yıl kullandım. Ayrıca g102 ye göre fazladan makro tuşları var ve ele daha oturaklı geliyor. Senin bütçene de uyuyor :)

5. Samet Ates

Samet Ates
    Plaka

26
    402
    207
    170
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    g300s zaten dikattimi çekti ama g102 modelide kötü durmuyor g300s i kullanıyormusun kullanıyorsan nasıl

6. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dediğim gibi g300 ü 5 yıl kullanma sürecinde kablo tamiri vs. yaparak yaşattım ama en sonunda perte çıktı ki bir mouse için bu bayağı uzun bir kullanım süresi. Şimdide fazla para vermemek için M171 aldım. Herneyse Karşılaştırma yapacak olursak, G102 ile arasında Dpi ve rgb renk sayısı farkı var. G300s 2500 dpi, G102 8000 dpi ama 2500 dpi bile bayağı yüksek bir hız bana göre. G300s in tasarımı çok daha hoş, ağır olması dolayısıylada ele oturaklı oluyor, kayıp gidecekmiş gibi değil. Makro tuş sayısı g300s de 9 adet, g102 de 6 adet. Bunların hepsini kullanır mısın bilemem ama ben aldığım zamanlar Mmorpg oyun oynadığım için kullanıyordum. Kısacası g300s şiddetle tavsiye ediyorum. Temiz kullanırsan kullanım süresi de doğru orantılı olarak uzayacaktır.

7. Samet Ates

Samet Ates
    Plaka

26
    402
    207
    170
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    ben laptop da kullanacağım kablo uzunluğu ne kadar ve sıkıntı çıkarmı

8. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    2m civarı var bildiğim kadarıyla. İki ucunu açmazsan yani usb jak kısmını ve mouse kısmını hafif uzun bırakıp toplanmış kabloyu ortada bırakırsan eline dolaşmaz rahat edersin ki öyle çok kolay kırılan bir kablo yapısı olmadığından temassızlık sorunu da yaşamazsın. Sorun olsa bile aliexpresste yedek kablo bulunuyor.

Son düzenleme: 13 Ekim 2019
  9. YunussEmre

YunussEmre
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

176
    173
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    kardeş 5 tl lik a101 mausesi bile işini rahat görür niye bu kadar kastın ki?

10. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    5TLlik A101'den aldığın mouse en fazla 1 ay işini görür. Hem 150TLye aldığı mouse'ın kalitesi, rahatlığı, özelliği 5TLlikten daha iyidir.

Paarthurnax bunu beğendi.