1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel SCS Türkiye Haritası İçin Yardım İstiyor

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve power10 tarafından 5 Ekim 2019 başlatılmıştır.

1. Tahsin Dede

Tahsin Dede
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

159
    28
    80
    Merhaba Arkadaşlar Bişey Sormak İstiyorum İlk Önce Tarihi Yerleri Yapsınlar Örn: Haydarpaşa Garı,Sirkeci Garı,Topkapı Sarayı,Yerebatan Minatürk Bu İstanbul İçin Konya İçin Mevlana işte ne biliyim Türbeler yada Alanya için Alanya Kalesi bunun gibi Tarihi Eserler veya Kültürel yerleri yapsalar güzel olmaz mı ince detay bunlar
    Bide Bu Çağlayan Adliyesi,Kartal Adliyesi,İstanbul Bölge İdare Mahkemesi TCDD'nin Haydarpaşa Garı veya Sirkeci Garı veya Marmaray (Tüp Geçit) Hattını Hızlı Tren ve Marmaray veya Express Trenleri gibi bunları Koysalar güzel olmaz mı Metrobüsü Koydular bide bunları koysunlar bence güzel olur sonra diğer ayrıntılara geçsinler Sabiya Gökçen Yaparlar Karşısına Kartal Adliyesini yaparlar İstanbul Havalimanı yaparlar Bunlar Olsun bence

tralonewolf bunu beğendi.
  2. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Yapmayın insan kendi memleketini kötüler mi varsa bile biz bilelim görüntüler hoş değil.
    Siz bu görüntüleri belki mizahi olarak koydunuz kesinlikle yanlış davranış bu görüntüler bizler için utanç tablosu sizde bunları tavsiye ediyorsunuz ben diyeyim bilemiyorum.

UgurKCM bunu beğendi.
  3. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Gerçekler bunlar kötülemeyle alakası ne, bunları yapan kim, insan kendi memleketine bunları yapar mı, bunları sor. Mizah amaçlı burada paylaştık sadece, gidip te scs nin sayfasında paylaşmadık.
    Veyahut burası scs nin forumumu da bizmi bilmiyoruz!

Son düzenleme: 7 Ekim 2019
    xuey-s, TRMert77 ve alimali bunu beğendi.
  4. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Mizah amaçlı paylaştığını zaten belirttim genede hoş değil mizah da olsa bazı gerçekleri ala len söylemek doğru değil bire bir olduğunda söylemekte sıkıntı yok. Siz bir zamanlar bir mizah dergisi vardı biliyor musunuz bilmiyorum ismi gırgır dergisi idi bu dergide memleketin durumunu mizahi dilde dile getiriliyordu doğrumu yapıyordu işte soru bu bana göre doğru değil neden biliyor musun bu dergiyi her kesim okuyordu vatandaş dergi üzerinden mizah yoluyla mesaj veriyordu ne oldu bir süre sonra bu dergi yayından kalktı her ne olursa olsun bizim meşhur bir ata sözümüz var kol kırılır yen içinde kalır.Manası Çünkü “yen” kelimesi aslında gömlek kolu demektir. Yani atasözünün tam anlamı şöyle olur: “Kol kırılsa da gömlek kolu içinde kalır ve kimse onun kırıldığını anlamaz.” Memleketimiz kötüleme yelim memleketin sucu yok .

5. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hâlâ dediğimi anlamadın heralde dostum. Kendinle çelişkiye düşme. Burada zaten scs olmadığı için Biz bize olduğumuz için diyorum. Gidipte İngilizcem olsaydı da başka yabancı forumlarda yapılmış olsa eleştirmekta haklısın. Ama burada yine diyorum biz bize, dediğin gibi mizaha vurduk.
    Yeri gelince kafanı yorma senden de iyi milliyetçiyim vatanımı memleketimi savunmasını bilirim.

TRMert77 ve alimali bunu beğendi.
  6. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Benden iyi milliyetçi olduğunun farkındayım ikinci husus bu bir forum sitesi siteye üye olur iken kimseden kimlik bilgileri alınmıyor her kişi siteye üye olabiliyor üye olmadan da sitede yazılanları kişiler takip edebiliyor takip eden kişiler filtre yapılmıyor siteyi takip etmek her kezin hakkı demek ki biz bize değiliz zaten olması mümkün değil.

7. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Mizahı nereden nereye getirdin,ne diyebilirim ki kardeş. Herşey gönlünce olsun ☕

xuey-s ve TRMert77 bunu beğendi.
  8. DarkTroll1956

DarkTroll1956
    Plaka

5
    0
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    v led serbestmi oldu dayı

9. Emir78