1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü MP'de Çalışan Gösterge Işığı Modu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Lance tarafından 6 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Lance

Lance
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

456
    544
    165
    Mercedes
    Multiplayer'da çalışan böyle bir mod varsa atabilir misiniz? Gösterge ışığının beyaz dışında bir renk olmasını istiyorum. İngilizce adı daha çok kullanıldığı için dashboard lights diye geçiyor. Steam üzerinden atarsanız sevinirim.
    Özel mod yapacak arkadaşlar için: Renk mümkünse böyle olsun:

yolcudurabbas ve hoca33 2 bunu beğendi.
  2. biraktim

biraktim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.190
    1.338
    230
    MP'de böyle bir modun çalışacağını sanmıyorum.

Lance bunu beğendi.
  3. Lance

Lance

456
    544
    165
    Mercedes
    Bir umut artık :D.

xuey-s bunu beğendi.
  4. hoca33 2

hoca33 2
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Volvo.fh16_2012 araçta çalışacak şekilde, motoru çalıştırıp farları yakınca yeşil ışık veren bir gösterge paneli modcuğu yapmaya çalıştım ama istediğiniz bu mu bilemedim doğrusu. Aşağıya bir resim ve indirme adresi bıraktım. Umarım işinizi görür. (Moddaki şablon yapısını diğer araçların def\vehicle\truck\*Çekici Adı*\interior\dashboard_color.sui 'lerine de uygulayarak her araçta aynı yeşil ışıklı panel elde edilebilir sanırım.) Ben pek anlamam mod işlerinden... Esenlikler dilerim.

Aşağıdaki adresten indirebilirsiniz:

Düzenleme:

Hocam bir sitede eskiden yapılmış bir mod buldum bunu deneyin isterseniz. Benimki bunun yanında çok basit kalmış. :D

https://sharemods.com/tzv53pjk6a2v/Dashboard_all.zip.html

Son düzenleme: 8 Eylül 2019
  5. Lance

Lance

456
    544
    165
    Mercedes
    Teşekkürler :).

hoca33 2 bunu beğendi.
  6. hoca33 2

hoca33 2
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    dashboard_color.sui dosyasında istediğiniz renkleri siz de oluşturabilirsiniz. Aşağıya; hangi satırın gösterge panelinde nereye etki ettiğini görebileceğimiz bir resim bıraktım. İsterseniz gönül verdiğiniz takımın renk kombinasyonunu da yapabilirsiniz. Bu resimde sizin verdiğiniz renk kodu kullanıldı. (54, 188, 135) Resme; sağ fare tıkıyla resim adresi al diyerek daha büyük boyutuyla bakılması uygun olur. Umarım ikinci MOD işinizi görmüştür. Esenlikle kalınız

7. biraktim

biraktim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.190
    1.338
    230
    dashboard_color.sui dosyasını kullanarak parlaklığını 2 3 katına çıkartabiliyor muyuz?

hoca33 2 bunu beğendi.
  8. hoca33 2

hoca33 2
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    İnanın o kadarını bilmiyorum. :D Deneyebiliriz diyeceğim ama nasıl deneyebileceğimizi de bilmiyorum.

9. TahaInanli23

TahaInanli23
    Plaka

18
    37
    28
    75
    Scania
    TruckersMP Profili
    latin edition un böyle modu vardı ama rengi nasıl yaparsınız onu bilemiyorum :D

Lance ve hoca33 2 bunu beğendi.
  10. hoca33 2

hoca33 2
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    dashboard_color.sui dosyasına yazdığımız, (@Lance arkadaşımızın istediği) renk kodlarının 2 katını yazdım; gitgide parlıyor gibi geldi bana... Siz de deneyebilir misiniz. Aşağıya dashboard_color.sui dosyasının düzenlenmiş resmini bıraktım.

yolcudurabbas ve Lance bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.