1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Haksız Ban Yedim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Leno'X tarafından 18 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Leno'X

Leno'X
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
  2. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Hızını ayarlaman, navigasyonu kontrol etmen ve önüne bakman gerekiyordu. Makas atacam diye çarpıp çarpıp banlanıyorsunuz. Öğrenemediniz hala sistemi :D Frene bile basmamışsın.

3. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    1:07 ye bakarsın adamın dorseme çarptığını anlrsın orda çarpmasaydı çok rahat sollardım,ayrıca sollamasam frene bassamda adama çarpardım duramazdım

4. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    O kadar hızlı gidersen duramaman normal değil mi? Tır sürüyorsun tır. Her durumda gerçekçilik olsun falan filan ama iş sürüşe gelince NFS oynar gibi oynayıp banlanıyorsunuz. Sonra da haksız ban bilmem ne :D

5. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Sen hala skodayı görmezden mi geliyon bi dikkatlı bak istersen

6. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Yok ben onu görüyorum da, sana durumu anlatamıyorum. Sen normal bir tır sürer gibi sürüyor olsan, o skodayı (normali scout) görüp güvenli bir şekilde durabilirdin ama simülasyon kafasından uzak olduğun için; şurdan geçerim ya diyip kendini sola atmışsın. O adam kaza yapmış, boş yolda dengesini kaybetmiş ama sen karşıdan gelen adamın üzerine çıkmışsın. Bu da tam olarak "Reckless Driving" oluyor. Bunu anlamak çok mu zor?

yolcudurabbas ve BurakAKSAKAL bunu beğendi.
  7. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şahsi fikrim banlık bir durum yok. Ancak önünüzdeki kaza yaparsa ona çarpmamak için karşı şeride girip başkalarına çarpmayın ban yersiniz tmp nin kuralı bu. Böyle durumlarda fren işe yaramasa bile hızlı kaydı alıp önünüzde kaza yapan araca çarpmanız daha sağlıklı bırakın zincirleme kaza olsun.
    Skodaya gelince onunda banlık bir durumu yok çünkü tmpde siz duvara toslayıp yola savrulsanız ve size 50 kişi çarpsa ceza yemezsiniz. Ayrıca takip mesafesini korusanda önünde giden araç bariyere çarptıktan 5 metre sonra yolu tıkar vaziyette duruyor, yani fren büyük ihtimal kurtarmazdı. Dediğim gibi önünüzdekine çarpın karşı şeride geçmeyin.

serkant ve Leno'X bunu beğendi.
  8. YunussEmre

YunussEmre
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

176
    173
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    ben yedim https://plays.tv/s/M6iB2aAUAidP

9. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    skodanın da ban yemesi lazımdı bence

Leno'X bunu beğendi.
  10. Renaultfluence99

Renaultfluence99

29
    18
    35
    Youtube, instagram a video çeken adamlar nasıl duramam diyor anlamıyorum. %100 orada fren şiddetin en sondaydı istesen dururdun fakat bilerek durmadın ben buradan geçerim dedin geçemedin ve 5 gün çaktılar. Keşke böyle 1 hafta tatile gönderselerdi. Gerçi sende hesap boldur geç diğerine devam troll.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Ağustos 2019
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.