1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2 MP Perma Banım Hakkında

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve emirhan1tsmp tarafından 20 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Challenger (06)

Challenger (06)
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    710
    420
    170
    Volvo
    kesinlikle dediklerine katılıyorum ancak bu full Dlc'li hesabı banını kaldırmak için bi parayla ban açtırma sistemi açsalar iyi olur en azından son banımı kaldırsalarda böyle 90 hızla oynasam mp'de harici yükümü alsam korna çala çala gitsem felan simülasyoncu şeklinde oynasam.

yolcudurabbas bunu beğendi.
  2. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Sana zaten en az 5 kez şans verildi. 1 ay ve 3 ay banlı kaldın ama yine kural ihlali yapmaya devam ettin ki; hesabın kalıcı olarak banlandı. Bunu önceden düşünseydin, şimdi böyle bir sorunun olmazdı.

Lance, Razor3214 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  3. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    perma yasak 1.5 sene oldu bundan dolayı oyun için bu kadar ban atılmasını doğru bulmuyorum

4. BurakAKSAKAL

BurakAKSAKAL
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

388
    1.910
    300
    TruckersMP Profili
    geçmiş olsun kardeşim. Her insanın başına gelebilir.

Challenger (06) bunu beğendi.
  5. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    keşke herkes senin gibi anlayışlı karşılasa ama çoğu kişi bunun oyun olduğunu bilmesine rağmen 6 hakkın vardı güzel sürseydin diyorlar öyle ancak oyun troll'e çok müsait bir durumdaydı en azından şu anda 110 limit var ve ister istemez insanlar simülasyon odaklı kullanmak isteyeceklerdir skodaları kaldırıp hız limitini 90'a çekip permalı hesaplara'da 1 hak daha tanınırsa hem tmp için oyuncu artışı sağlar hemde bizim gibi online severleri sevindirirler.

Leno'X ve BurakAKSAKAL bunu beğendi.
  6. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Boşveeer sen keyfine bak al yeni hesap süt tırını :)

7. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Evet, bu bir oyun ama kuralları olan bir oyun ve bu kurallara uymadığın zaman hesabının kalıcı olarak yasaklanacağını kabul ederek kayıt olduğun bir oyun. Ayrıca sadece multiplayer modundan yasaklandın, oyunu hala oynayabilirsin. Kısacası modun sahipleri diyorki; "Biz böyle bir mod yaptık ama burada oynamaya devam edebilmeniz için şu şu şu şu kurallara uymanız gerekiyor. Bu kurallara uymazsanız, sunuculara giremezsiniz."

8. bluesbass

bluesbass
    Plaka

32
    176
    345
    250
    Renault
    TruckersMP Profili
    Bu zamana kadar tonla online oyun oynadim ve hicbirinde multi hesabin serbest birakildigini gormedim.
    Oyunlari birak forumlarda, uyelik sistemi kullanan hicbir sitede ceza almis kisinin yeni hesap ile cezayi pas gecmeye musade edenenini gormedim.
    Tipki yüzlerce binlerce site ve oyunda oldugu gibi TruckersMP de cezaliyken baska hesapla girmeyi yasakliyor. TruckersMP’nin tek istisnasi su: eger aktif cezali hesabiniz yoksa birden fazla hesaba sahip olmak yasak degil ama herhangi birisi ceza alirsa diger hesaplar da ayni tarihe kadar ceza alir.

Razor3214 bunu beğendi.
  9. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    Bu duruma senin gözünden bakıldığı zaman haklısın ama benim gözümden bu durum böyle değil çünkü tmp gibi belli bir kaliteye erişmiş ve hiç rakibi bulunmayan bir modun oyuncularını oyuna davet etmesi ve simülasyoncu kafasıyla oyuna teşvik edecek girişimler yapması gerekli benim anltamak istediğim tam olarak bu yoksa dlc'siz hesabım var onunlada oynuyorum ancak zevki olmuyor ve bundan dolayı pek oynamak içimden gelmiyor full dlc'li hesabımla oynuyorum sıngle olarak harici sözleşmeli onunla çok zevkli oluyor benim demek istediğimde tam olarak bu tmp oyuncularını simülasyona davet etmeli zevk aldırcak en iyi sistem skodaları kaldırmalı ve 90 sınırı getirip insanların harici yük alıp multi olarak keyifle oynamalarını sağlamalı oyuncu sayısını artırmak içinde bütün kalıcı olan cezalara 1 hak tanınarak bir ban affı getirmeli.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.