1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Perma Ban Açtırılıyor mu?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Ababays tarafından 1 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Ababays

Ababays
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    2
    0
    15
    Merhaba Arkadaşlar Ben Haziran 2018 Yılında Son Banımı Yedim Ve Perma Aldım Son Banımda Suçum %25'idi Yol Dar Ve Videoyu Alan Adam Yolun Kenarında Park Etmiş Dorsesinin Arkası Dışardaydı Karşıdan Hızlı Gelen Adam Yüzünden Vurmıyım Diye Sağa Kırdım Ve Adama Çarptım Aradan 1 Yıl Geçti Banımı Açtırmanın Yolu Varmı Desteğede Yazdım Yada 1 Yılı Geçen Banları Açıyorlarmı Banımı Açtırmanın Bir Yolu Yokmudur Teşekkürler

2. Leno'X

Leno'X
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Sen olayı yanlış anlamışşsın :) o 1 yıl sonra açılan banlar perma olmayacak yani geçmiş olsun ama ben halan ets oynamak istiyorum dersen (mp) yeni hesap açıcan

3. Ababays

Ababays
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    2
    0
    15
    Kanka MP Yeni Hesap Açıcanda Steam Hesabı Bağlıyon Ootmatik Perma Ban Olmuyormu

4. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    yeni steam hesabı açıp ets alıp öyle yapcan

5. Hapton

Hapton

390
    812
    230
    Merhabalar,

Perma ban cezanız var iken yeni hesap almayın.

6. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    hesabını silip yeni hesap açabilir böyle yapan çok kişi var tmp o konuda pek bir şey yapmıyor görmezden geliyor yeterki yeni açtığı steam hesabı ve tmp hesabını düzgün kullansın.

7. Hapton

Hapton

390
    812
    230
    Hayır. Hesap silme işlemi, perma ban cezası olan kişilerin tekrardan oyuna başlaması için yapılmadı. GDPR protokolü böyle gerektirdiği için yapıldı. Rapor gönderildiği zaman yeniden perma ban cezası alabilir.

Bkz.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.