1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber World Of Trucks: Goodyear Roll-Out Etkinliği

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve 38 KAYSERİLİ 38 tarafından 31 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Goodyear, dünyanın en büyük lastik şirketlerinden biridir ve birinci sınıf markasıyla tanınmaktadır. 120 yıldan fazla bir süredir Goodyear, endüstrideki standardı belirleyen 'lastiklerin ve yeniliklerin' yeniliklerini içeren zarfı zorladı. 120 yılı aşkın bir süredir devam eden inovasyona dayanan Goodyear, tam kapsamlı bir arazi aracı lastiği ürün yelpazesini piyasaya sürdü. En son teknolojilerle birlikte, yeni KMAX GEN-2 ve FUELMAX GEN-2 lastikleri, her türlü hava koşuluyla başa çıkarken gelişmiş kilometre ve yakıt verimliliği performansı sunar.

Piyasaya sürülen yeni kamyon lastiği tasarımlarını kutlamak için; Goodyear lastiklerinin Euro Truck Simulator 2'ye yakında geleceğini duyurmaktan gurur duyuyoruz !
    Ancak, bu yeni lastikleri Euro Truck Simulator 2'deki tüm garajlara ve showroomlara dağıtmak, Goodyear Roll-Out etkinliğimizde harika topluluğumuzun yardımını gerektirir .

Bu etkinlikle, kendi kişisel hedefinize ve topluluk hedefinize ulaşırsanız, DLC için ücretsiz bir aktivasyon anahtarı alma fırsatına sahip olacaksınız (Steam Mağazasında mevcut olmasa bile).
    Teslimatların uzun mesafeli olabileceği ve çeşitli harita DLC'lerine sahip olmanın başarılı olmanın çok önemli bir faktör olacağına dikkat edin.

Topluluk dağıtım hedefimize ulaşalım! Hedefe ne kadar erken ulaşırsak, o kadar çabuk Goodyear Tyres Pack DLC'i size getirebiliriz ve etkinlik kapandığında satın alınabilir.

Etkinliğin kuralları

World of Trucks'a bağlı bir profildeki sözleşmeleri kullanan topluluk, Goodyear römorkunu kullanarak 300.000 Goodyear lastik teslimatına ulaşmalıdır.

Kişisel hedefinizi tamamlamak için, Euro Truck Simulator 2'deki World of Trucks hesabına bağlı profilinde harici sözleşmeler kullanarak Goodyear lastiklerinin 10 veya daha fazla teslimatını yapmanız gerekmektedir.

Aşağıdaki harita DLC'sinden biri veya daha fazla olması gerekli

Ödüller

Kişisel hedef: 10 veya daha fazla Goodyear lastik teslimi yapan bireysel oyuncuya bir World of Trucks Başarısı ve asılı bir Goodyear balon kabini aksesuarı ile ödüllendirilecektir.

Edit: Etkinlik sona erecek olan
    oyuncuların 3 Ağustos Cumartesi 23:59 CEST (21:59 UTC) tarihine kadar katılmalarına izin vereceğiz.

KAYNAK:https://blog.scssoft.com/2019/07/goodyear-roll-out-event.html

Çeviri:Google çeviri

Son düzenleme: 3 Ağustos 2019
  2. fatihttk

fatihttk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

29
    23
    16
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    300.000 nedir arkadaş.

3. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Önceki etkinliklere bakarak söyleyim.
    10/10 yapınca kişisel hediyeni alacaksın.
    300.000 yük olunca da hedef genel olarak. Bu dlc için ücretsiz aktivasyon kod u verilecek.
    Bakalım görevleri yaptıkça aydınlığa kavuşur.

Son düzenleme: 1 Ağustos 2019
    UlasCaNN ve hoca33 2 bunu beğendi.
  4. gsbs1995

gsbs1995
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

660
    365
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    bellı sehır bellı bı yer yok sanırsam km sınırı gıbı

38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  5. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yok evet yakın yerlere bakıyorum. Mesela 3.yük bergen den aldım,stavanger e kısaca karayolu değil de deniz yolun a götürecem
    EDİT :Bergen den stavanger kısaca kabul ediyor 3/10 oldu sıkıntı yok bilginiz olsun. Dönüp dönüp Bergen den alıp götürün.
    Bergen den hirsthals limanına tekrar ordan stavanger limanına gelin yükü teslim edin.
    :)

Son düzenleme: 2 Ağustos 2019
    fatihttk, UlasCaNN ve gsbs1995 bunu beğendi.
  6. gsbs1995

gsbs1995
    Plaka

660
    365
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    sayıyor walla :D

hoca33 2 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  7. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    İki de bir bergene gitmeye de gerek yok. Stavanger den bergene de çıkıyor. İkisi arasında mekik dokuyorum 10 dk. Sürmüyor :P

hoca33 2, UlasCaNN ve gsbs1995 bunu beğendi.
  8. Mertcan39

Mertcan39
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    373
    150
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    ilk yükü 418 km almıştım telefona bakarken kaza yaptım servise çekeyim dedim arkamdaki yükü aldı sanırım artık böyleymiş sonra 220 km gibi bir yük aldım götürdüm kabul etti bu etkinliği ne kadar sürede bitirmemiz gerek

Extreme, UlasCaNN ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  9. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Evet kardeş wot yükünde f7 enter asla yapma, yük gider. Esc yapıp wot yüküne bas yükü askıya al dorse beklemede kalır servise git yaptır f7 veya singıl da isen uçarak. Sonra tekrar wot yükünü Teslimata devam et de yük gelir

UlasCaNN ve hoca33 2 bunu beğendi.
  10. ssv4x

ssv4x

932
    590
    185
    Mercedes
    Wot işi aktifken 0 kamerasıyla düzelmiyor. Ben Mp'de ethernet kablosunu çekip oyunu kapamaya zorluyorum genelde.

38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.