1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Karadeniz'e Giden Yol: Manzaralar

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Extreme tarafından 25 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

1. Knocked

Knocked
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

101
    196
    125
    TruckersMP Profili
    Hadi Hayırlısı ama İlk çıkışta 40₺ ciavarı olur herhalde indirim bekleyeceğiz

2. power10

power10
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    350
    155
    55
    MP devri tam aksi şimdi başlıycak ve bu DLC kalıcı şekilde İstanbulun en etkili reklamını yapmış olacak SCS. Bir çok yönden harekete geçecek. Mpde de aynı şekilde daha fazla talepkar şeklinde ilerleyecektir.

3. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tek çıksın ilk gün almaya razıyım :)
    Şimdilik bıraktım ets yi, biraz özleyim Şöyle bergen den wot yük alıp Edirne ye doğru bir iki gün sürecek günleri bekliyorum :tur:
    Not :tabii ilk günlerde yük bulabilirsek wot da kolay kolay çıkmayacak :)

Son düzenleme: 27 Temmuz 2019
    UlasCaNN, Knocked, EmircanK ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  4. Ege1903

Ege1903
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.037
    716
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Türkiye haritası açısından iyi reklam olur ama türklerden başkasının oralarda oynayacağını zannetmiyorum. Troller yine dc de olacak adam akıllı tır süren türklerin büyük bir kısmı da tr haritasında olacak ama çok bir katkıdı olacağını sanmıyorum mp ye. İlk haftalarda yoğun olur ondan sonra yine dc ye dönen çok olur

5. Renaultfluence99

Renaultfluence99
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    18
    35
    Bu oyunu sadece MP den ibaret zanneden bir kitle var. Arkadaşlar lütfen biraz uyanık olun Allah aşkına. ETS 2 yi kayıtlı olan (WoT sitesine göre) 4 milyondan fazla kişi oynuyor. TMP yi ise 2 milyon ki bunların içinde silinen hesaplar veya süresiz yasaklanan hesaplarda dahil.

UlasCaNN ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.