1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Eklenti (SP) ETS 2 - %100 Save (v1.46.1.0s)

Konusu 'Eklentiler / Modlar (SP)' forumundadır ve hoca33 2 tarafından 13 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

1. hoca33 2

hoca33 2
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Save Özellikleri:

- Save'in hazırlandığı oyun versiyonu; 1.46.1.0s
    - Ana haritadaki tüm garajlar alındı. (Tüm harita dlc'lerine sahip olmayan kullanıcılar düşünülerek; diğer harita dlc'lerindeki garajların satın alınması, kullanıcıya bırakıldı. Hızlı garaj alımı açık, ordan alınabilir.)
    - Tüm yollar açıldı. (Keşfedilen yollar 100.00%)
    - Tüm şehirler gezilmiş durumda.
    - Tüm çekici galerileri açıldı.
    - Tüm iş ve işçi bulma kurumları açıldı.
    -70 adet çekici (Her markadan 10 adet) ve yine 70 adet sürücü (Şoför) bulunmakta.
    - Beceri sevyemiz 218 (Pir)
    - Oyundaki paramız 19.000.000 Euro.
    - Oyunda geçen süre ~1000 saat.

- Sanırım başkaca bir düzenleme yapmadım.

ETS 2 Oyununun 1.46.1.0s versiyonunda bulunan tüm harita DLC'lerinde çalışacağını tahmin ediyorum. Yani bu save'i indiren kişi, ister sadece ana oyun haritasına sahip olsun, isterse ana harita + 1 DLC haritası veya ana harita + 2 DLC haritası veya ana harita + 3-4-5-6 harita DLC'leri olsun hepsinde yukarda saymış olduğum özellikleri içerecek şekilde çalışır. :)
    Oyun içi ayarları kendi gamepad'ime göre ayarlamış bulunmaktayım. İndiren arkadaşlar kendi oyun içi ayarlarını yapmayı unutmasınlar. Bu postu okuyan tüm arkadaşlara saygılarımı sunarım.

İndirme adresi aşağıdadır: (RAR dosyası sifresizdir ve WinRAR v6.11 ile rarlanmıştır. Eşdeğer veya daha üst sürüm bir winrar ile hatasız açılır.)

Dosya yeniden düzenlendi.

Save güncellenmiş ve oyunun 1.46.1.0s versiyonundaki değişikliklere uyarlanmıştır. Esenlikler ve keyifli oyunlar dilerim.

BİLGİ:
    TruckersMP kendi haritasında bazı yerlerde kavşak düzenlemeleri vs... yaptığı için; yol keşif yüzdesi singleplayer oyundaki gibi % 100 görünmeyecektir. TruckersMPde oynamak isteyen arkadaşlar kendileri gezmek suretiyle yüzde yüz yapabilirler.

Son düzenleme: 11 Kasım 2022
  2. Leno'X

Leno'X
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Yalnız savede bütün garajlar satın olunmuş olması daha iyi olmaz mıydı?

38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  3. hoca33 2

hoca33 2
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Tüm garajları alınca çok kasıyordu o yüzden bu şekilde oldu. (Tüm garajlar ve şoför vs olmadığı için full save diyemedim zaten. :) )

4. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Ama insanlar full olmayan save i niye kullansınlar

38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  5. hoca33 2

hoca33 2
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Kullanım amaçlı değil zaten, denemek isteyen ve şu Harita DLC'm('lerim) var ama bende çalışmadı veya çalışıyo sorun yok şekline benzer geri bildirim amaçlı sundum. İleriki bir zamanda full halini de yaparım ama bu hali bile çalışmıyorsa ne anlamı kalır uğraşmanın. :( Yorumladığınız için teşekkür ederim ama denememişsiniz sanırım. Deneyen arkadaşlar olursa bana yardımcı olmuş olacaklar. Esenlikle kalınız.

6. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    En kısa zamanda deneyecektim zaten vaktim yoktu

7. hoca33 2

hoca33 2
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Tabii ki doğru, bakmak isteyen herkes müsait bi zamanda bakacaktır. Geri bildirimler insanın şevkini artııyor ve olaya yön verebiliyor. Bu savedeki asıl yapmak istediğim şey; tek bir save dosyası ile kişi kaç harita DLC'sine sahip olursa olsun o tek save ona yetsin. Kimseye, "Bu save'i kullanabilirsiniz ama going east dlc'si ve Baltık dlc'si gerekli, o olmadan çalışmaz" demek istemiyorum yani. Tek save ihtiyacı olan tüm kişilere hitap etsin amacındayım. Esenlikler dilerim.

8. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Bütün harita DLC'lerini aktifleştirip girdim ve herhangi bir sıkıntı göremedim. Bir de bir sorum olacak, savem bir kaç gün önce çöktüğü için yeni save açmak zorunda kaldım, haliyle haritadaki bütün ilerlemem gitti. Bu savedeki harita ilerlemesini kendi saveme aktarsam sizin için sıkıntı olur mu?

9. hoca33 2

hoca33 2
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Geri bildirim yaptığınız için çok teşekkür ederim. Benim için hiç bir sıkıntı olmaz. Sadece siz iki save içerisindeki dataları birbirine katınca inşaallah anlayamayacağımız bir sıkıntı yaşamazsınız. Medeni tavrınıza saygı duydum açıkçası. Hoşçakalınız.

10. yolcudurabbas

yolcudurabbas
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

39
    88
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    bütün DLC leri çıkartıp, hepsini tek tek deneyip baktım. ve hepsinde sorunsuz bir şekilde çalıştı.. emeğiniz için teşekkürler.. ihtiyacı olan arkadaşlar rahatlıkla kullanabilirler..