1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Bilgisayar almayı planlıyorum

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve EmreG tarafından 4 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

1. EmreG

EmreG
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    butceyi hic dusunmsedim 1tb bana fazla zaten

2. Nemesis306

Nemesis306
    Plaka

19
    666
    755
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bende de 120 GB SSD + 1 TB HDD var. Yetiyor ama SSD keşke 240 GB olsa, 3 ayda bir formatlamak zorunda kalıyorum :D

3. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.068
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    SSD olmadan da yaşanıyor ancak bilgisayarın açılımını falan çok etkilediğinden faydası var.

Şöyle bir sıralama yapayım :

1. Bilgisayara interneti için girenlere gereksiz ancak 120-240 gb bir ssd iş görür. Tabii bunun yanında hdd lazım şarkı, video vs için.
    2. Oyunu benim gibi çok yüklemeyenler, ya da disk kasılmalarının iyi olmadığı online oyunları oynayanlar için 500 gb bir tane iş görür. HDD tercihen kullanılabilir.
    3. Bir sürü online oyunu ve güzel sistemi olan 1 tb alsa fena olmaz.

Ben steam oyunlarımı SSD üzerine kuruyorum. Zaten aktif 2-3 tane oyun var (GTA5, ETS2 ve ATS falan kurulu). %30 falan dolu anca. Eski HDD'yi ikincil olarak bağladım, 1 tb boşa gitmesin dedim. 5400 Rpm ve kronik bir sorunu var (arada çıt yapıyor). Ölene kadar dursun işte. Şarkılar, arada izleyip sildiğim filmler ile tamamen bilimsel amaçlı yükleyip bitince sildiğim oyunlar burada. :D

4. Nemesis306

Nemesis306
    Plaka

19
    666
    755
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    1 TB hard diskinin yedeğini almayı ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM, çünkü zamanında bizim de 1 TB lık hard diskimiz vardı içinde bir çok şey vardı bozulunca hepsi gitti. O kronik dediğin sorun muhtemelen diski okuyan kafaya ait, belki takılıyordur:H

5. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.068
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Takılıyor evet, anlaşılıyor sesten. Ayrıca harici 1TB var, önemli dediklerimi bu kronik olandan o hariciye aktarıyorum zaten.