1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Kalıcı Ban Yedim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve VolkanYildrim tarafından 3 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. VolkanYildrim

VolkanYildrim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

33
    5
    3
    45
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar merhaba,

Multiplayer'da düzenle oynayan ve her oyunu videoya çeken biriyim. Sadece iki banımda yeğenimin oynaması yüzünden ban yedim, diğerleri tamamen benim hatamdan kaynaklı. Son oyunumda da önümdeki arkadaş uzun süre yavaş bir süre seyretti. Tam sollamaya kalktım ki karşıdan gelen olduğu haritadan farkettim ve tekrar şeridime geçtim. Bu yavaşlamama sebep oldu ve arkadaki arkadaşlar sollamaya çalıştı. Bir karmaşa çıktığı anda Skoda sürücüsü de yavaş gidiyordu ve sollamaya kadar verdim. Tamam hatalıyım ama sağa girmeye çalışırken Skoda yol vermedi, ben de karşıdakine çarpmamak için kendimi yol dışına attım. Kesinlikle troll hareketler yapmam, mümkün olduğu kadar düzenli oynarım oyunu. Toplam 530 saatimin en an yarısı online geçti. Fakat bugün itibariyle kalıcı olarak yasaklandım. İtiraz ettim ve admine durumu izah ettim ama sonuç değişmedi. Fikirlerinizi alabilir miyim? (Yaş 25+)

Son olarak yönetici bana cevabı bu şekilde:

I appreciate that you didn't mean to end up doing that, but as you can see from both of our videos, you did perform an inappropriate overtake and drive on the wrong side of the road whilst another user was coming in the opposite direction and then you actually rammed a car from your overtaking (which you can see in your right mirror). Specifically, this could have easily been avoided if you had chosen to slow down at https://youtu.be/82-Sd6726JA?t=137 because, at that point in the video, you show no signs of slowing down and continue to accelerate even when you can see on the map that another user is coming down in the opposite direction. If you had a decent ban history, I would have most likely given you a chance here, but this ban is now your 6th active ban and to me that doesn't prove that you're learning from your mistakes when driving.

Yöneticinin Kanıt Videosu: https://www.youtube.com/watch?v=Iwv-CVfTtN0&feature=youtu.be
    Benim Videom: https://www.youtube.com/watch?v=82-Sd6726JA&feature=youtu.be

Challenger (06) bunu beğendi.
  2. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ban haklı ve banın perma olmasıda haklı çünkü ban geçmişin kabarık olduğu için ban permaya dönmüş normalde admin sana 5 gün atmış yapabilecek bir şeyin yok sadece yeni hesap alabilirsin

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  3. BASHKOOV

BASHKOOV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    642
    916
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hatalı olduğunu da kabul ettiğine göre ortada sorun göremiyorum ben. Bu profilindeki 6. aktif (yeşil) bansa, kalıcı ban olması çok normal ki zaten kurallarda da bu mevcut.

EmreG ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  4. VolkanYildrim

VolkanYildrim

33
    5
    3
    45
    TruckersMP Profili
    Ne şekilde olursa olsun artık MP oynayamayacaım yani öyle mi? 1 yıl geçse bile... :(

5. BASHKOOV

BASHKOOV
    Plaka

31
    642
    916
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Evet kalıcı banın anlamı budur, sonsuza dek... :( Neden dikkatli sürmedin, zaten öncesinde 5 ban yemişsin ama akıllanmamışsın, buradan çıkarılacak sonuç bu, maalesef.

Razor3214 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  6. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    üzülmenize gerek yok eğer multiplayer oynamayı çok seviyorsanız bu kalıcı banlanan hesabınızı silin hazır oyun indirimi varken başka steam ve tmp hesabı açın düzgün kullanmanız halinde hiç bir normal admin sizinle uğraşmaz.

7. VolkanYildrim

VolkanYildrim

33
    5
    3
    45
    TruckersMP Profili
    Teşekkürler cevaplar için, canımız sağ olsun diyelim. Elbette üzüldüm ama yapacak bir şey de yok ne yazık ki. Single Player devam. :)

Challenger (06) ve ealpunal bunu beğendi.
  8. DaNgEr900

DaNgEr900

809
    2.257
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    H
    Hazır indirimdeyken hocam :)

9. VolkanYildrim

VolkanYildrim

33
    5
    3
    45
    TruckersMP Profili
    Tüm DLC'ler mevcuttu,tekrar para vermek istemiyorum hepsine. :)

10. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    Geçmis olsun hakli ban

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.