1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü 3 Gün Ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Hein tarafından 10 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Hein

Hein
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    3
    0
    15
    https://www.youtube.com/watch?v=u-cgyKDm_Sc&feature=youtu.be

Adamlar 50 ye sabitlemiş gidiyor. Kesik çizgi var diye bende sollama yapıyorum. Sollama yaparken de sinyalimi veriyorum her şeye uyuyorum, fakat karşıdan araba geldiğini görmedim ve hemen sağ şerite geçtim arkamdaki adam ile aramda mesafe vardı videoda da gözüküyor ama lag olmuş ve adama carpmışım ve bunun sonucunda 3 gün ban yedim böyle bir şey olabilir mi ya ??

Bana ban atan adamın 200 saatlik ets2 süresi var ve ehliyeti yok büyük ihtimalle yaşı ufak diye tahmin ediyorum

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 10 Haziran 2019
  2. DEVREM3520

DEVREM3520
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    28
    23
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Karşıdan araba geldiği için ve siz de doğal olarak hızlı bir şekilde sinyal verip iki aracın arasını girdiğiniz için baz aldıkları nokta büyük ihtimalle hatalı sollama.

3. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Kalkmaz bu %100 doğru malesef

4. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Hatalı sollama, haklı ban. Karşıdan gelen varmı diye dikkat etmek gerekiyor.

5. Hein

Hein
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    3
    0
    15
    kardeşim kalkmaz tamamda 3 gün ban atmak ne demektir ya koskoca 3 gün millet neler yapiyor izliyorum hiç birşey olduğu yok kickliyor 1 gün atıyor ben sadece sollama yapıyorum ve 3 gün yiyorum şaka gibi bir şey

6. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    1 ay içinde ban atılabilir. Delilin 1 ay süresi var.

Ban haklı, sollamaya çıktıktan sonra milletin üzerinden geçmeyin, solda boşluk var.

Admin isterse 1 saatlik oynayışı olsun, kuralları uyguladıktan sonra fark etmiyor.

Bu arada, karşıdan gelen arabayı göremedim ben.

7. Hein

Hein
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    3
    0
    15
    haritaya bakarsan görürsün karşıdan gelen arabayı aralara karışmış mavi dairelerin. bu arada kafasına göre ban atmamı var isterse 3 gün atar isterse 1 ay atar öle bi saçmalık mı var

8. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
  9. schilbS

schilbS
    Plaka

24
    175
    83
    120
    Volvo
    karşıdan araç gelmiyor ki gelse bile yavaş geliyor büyük ihtimal,seninde baya zamanın vardı, sağ şeride geçmede biraz acele etmişsin

10. HandCuff

HandCuff
    Plaka

28
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    150 sınırını koymalarının bir sebebi var işte. Biraz daha düşse böyle şeyler yaşanmaz. Sollamaya kalktıktan sonra iki taraf da hızlıysa haritada bir anda belirmesi çok normal. Sınır daha da düşse böyle şeyler yaşanmaz.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.