1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Tırı Modifiye ettikten sonra atılan kick

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Naplodan tarafından 29 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Naplodan

Naplodan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

36
    3
    1
    15
    TruckersMP Profili
    Öncelikle merhaba. Ben Raven DLC sini aldım ve onu kullanmak için SCANIA aracımla yakındaki servise gidip boyamayı yaptım, bir kaç bir şeyler ekledim (lamba, tampon, iç dizayn vs.) ardımdan onaylayıp çıktım ve şu hatayı aldım "You have been kicked from the Server: Invalid accessory set detected. Non-Truck accessory exists." Çık gir yaptım, İç aksesuarları çıkardım ama nafile hiçbir işe yaramadı. Şu anki hesabımdan olmak istemiyorum lütfen yardım edin

2. biraktim

biraktim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.190
    1.338
    230
    TruckersMP adresine gidip (görselde olduğu gibi) ayarlara girdikten sonra Linked Games/ DLC kısmından Check DLC derseniz sorun çok yüksek ihtimalle çözülür.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  3. mexiumut

mexiumut
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Tırdaki parcalari sök tek tek ekle atan parçayı bul o parçayı modifiye ederken bir daha ekleme.

4. Naplodan

Naplodan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

36
    3
    1
    15
    TruckersMP Profili
    Sorun fazla lambadan kaynaklanıyormuş. Teşekkürler ilginiz için.

mexiumut bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.