1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Yeni Adminler Böyle mi?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve nash99 tarafından 18 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. nash99

nash99
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

171
    562
    220
    Volvo
    Selamlar
    Geçenlerde yükümü alıp teslim etmeye gidiyordum yolda iki arkadaşa rastladım, tabii biraz oynamak istediler ben oynama taraftarı değildim(hafif oynadık) videolarını alıp reportladım.
    1. Video: https://plays.tv/video/5cd8355b628fa380d0/1112398-cutting-off-reckless-drivng?from=user
    2. Video: https://plays.tv/video/5cd835e1dcc338b27b/812774-intentional-blocking?from=user
    İkisi beni araya alıp sıkıştırmaya çalıştılar öndeki önüme kırdı frene bastı yol vermedi vs.(videosu mevcut)
    Yaptıkları kasıtlı olduğu halde admin her hangi bir işlem uygulamadı. Yeni adminler böyle mi yoksa banlık videolar değil mi? Oyuna ayda 3-4 defa girdiğim için tmp hakkında değişen/eklenen kuralları takip edemiyorum.

Ozan Ceylan bunu beğendi.
  2. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    İlki hadi neyse göz ardı edilebilir de 2. video da bariz sıkıştırma var.

nash99 ve HellorD TV bunu beğendi.
  3. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    2. sinde iyi yapmışsın :D

nash99 ve HellorD TV bunu beğendi.
  4. nash99

nash99

171
    562
    220
    Volvo
    O çok kaşındı bu ona az bile :D

EmreG bunu beğendi.
  5. RaiglacheL

RaiglacheL
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bu cümleyi biraz daha açar mısınız? Yani " -Rapora henüz bakılmadı mı? -Rapor red mi edildi? -Reddedildiyse gerekçesi neydi?" gibi.
    Ek olarak; bu tarz konularda somut kanıtları da sunarsanız, daha faydalı yorumlar yapılabilir.

6. nash99

nash99

171
    562
    220
    Volvo
    Oyuncuların yaptıkları kasıtlı olduğu halde, admine kasıt yok

7. ssv4x

ssv4x

932
    590
    185
    Mercedes
    aracınız hasar almadığı için belki admin inisiyatif uygulamış olabilir

nash99 bunu beğendi.
  8. makinistfanlari

makinistfanlari
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Her iki durum da net banlık durum. Sen 30 la giderken en sağ şeritten en sol şeride özellikle arkadan birisi de geliyorsa geçemezsin. İkinci duruma söylenecek birşey yok zaten, yeni adminler böyle cidden galiba, eskiden anayola beklemeden atladı diye ban atan adminlerimiz vardı :D

nash99 bunu beğendi.
  9. nameless23

nameless23

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İlk durumda, ikiniz de en sol şeride geçmeye çalışıyorsunuz, eğer sen sol şeritte olsan ve adam önüne kırsa tamam, net banlık denebilir ancak dediğim gibi, ikiniz de aynı şeride geçmeye çalışıyorsunuz ve adam senin önünde. Bu durum bence banlık değil.
    İkinci durumda da adamın sıkıştırdığı bariz belli ancak sonuçta bir kaza olmadığı için admin inisiyatif kullanmış olabilir.

nash99 bunu beğendi.
  10. Memur34

Memur34
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    112
    41
    45
    İlk videoda 1- Sinyal vermemişsin. 2-Önündeki adam şeride girdi diye sende ayna nı kontrol etmeden yola mı atlaman gerekli? Bence gayet haklı bir ban.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.