1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2 Ban durumu

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve OGUZTURK tarafından 15 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. OGUZTURK

OGUZTURK
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    6
    0
    15
    merhaba arkadaşlar herhangi bir hata yapmadım ama dorseyi değiştir diye sınırsız ban yedim sanırım tanker kullanıyordum fakat oyun buna izin veriyorken admin neden banlıyor anlamış değilim ne zaman açılır banım kaç gün ne kadar hangi tarihe kadar yedim nereden görebilirim veya yetkililerle nasıl görüşürüm bu konu hakkında..

2. BASHKOOV

BASHKOOV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    642
    916
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Şurada neden ban yediğin ve ne zaman açılacağı yazar.

https://truckersmp.com/profile

3. OGUZTURK

OGUZTURK
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    6
    0
    15
    teşekkür ederim bi tanker kullandım diye sınırsız banmı atılır Allah aşkına ya

yasaklı Bugün, 22:42 UTC Oyunda [Интегра] ResTed tarafından yayınlandı Sebep: Aşırı tasarruf düzenlemesi - lütfen kamyonunuzu değiştirin Temyiz: 0 kez Sunucu: ETS2: AB # 2 Bitiş Tarihi: Asla (böyle yazıyor)

4. OmerF

OmerF
    Plaka

174
    486
    220
    Volvo
    Tankerde fazla kayıt dosyası oynaması yaptıysan ondan sınırsız atıyorlar. Yasaklı şeyleri çekiciden ve dorseden kaldırıp itiraz et.

Razor3214 bunu beğendi.
  5. OGUZTURK

OGUZTURK
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    6
    0
    15
    ben internentten save dosyası indirerek oynadım fakat dorse yöneticisne girincede crash log yiyorum bulamadım düzgün bi save dosyası frene basınca duran düzgün bi dosyalı save

6. OmerF

OmerF
    Plaka

174
    486
    220
    Volvo
  7. OGUZTURK

OGUZTURK
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    6
    0
    15
  8. OmerF

OmerF
    Plaka

174
    486
    220
    Volvo
    Genelde yapılan bi uygulama o. Kısa zaman da açılır yeni save ile güvenle oynarsın..

9. BASHKOOV

BASHKOOV
    Plaka

31
    642
    916
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Farklı bir dorse ve tır alıp ekran görüntüsünü alın ve itiraz edin banınız açılacaktır. Neden ban yediğinizle ilgili bir video, resim vs. yüklendiyse buraya atın biz de görelim.

Nasıl itiraz edilir: https://forum.wotmp.com/konu/truckersmp-ban-itiraz-sistemi-nasil-kullanilir.25411/

Extreme bunu beğendi.
  10. OGUZTURK

OGUZTURK
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    6
    0
    15
    buyrun profilimde böyle yazıyor herhangi bir video ss koyulmamış

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 15 Mayıs 2019
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.