1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Haksız perma ban?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve EnesKaptan38 tarafından 4 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    200
    trainer'in adı ne?

xuey-s ve BASHKOOV bunu beğendi.
  2. EnesKaptan38

EnesKaptan38

16
    9
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    trainer ne abi hakkında bilgim yok affola

inşallah reis

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Mayıs 2019
    BMW ci bunu beğendi.
  3. yolcudurabbas

yolcudurabbas
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

39
    88
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merak ettiğim durum, arkadan gelen "kaanmarangozoglu" düz giderken, birden sağa kırdığında sen uçuyorsun. Ve düz giderken birisi neden aniden sağa ya da sola kırar?

4. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben de ilk başta o sebeple ban yedi sandım. Aslında uçanmış arkadaş.

Son düzenleme: 7 Mayıs 2019
  5. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Durup dururken speed bug'ı olmaz, ayrıca madem bug oldu da uçtun, neden ALT F4 çekiyorsun? Ya da şunu sormalıyım, neden durup dururken o kodu kullanma gereği duydun? Zaten o kod yüzünden öyle uçamazsın da neyse.

Son düzenleme: 7 Mayıs 2019
    Nemesis306 bunu beğendi.
  6. EnesKaptan38

EnesKaptan38

16
    9
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sakince sana cevap vereceğim dostum:
    Benim bilgisayarım İntel HD4000 ekran kartı ve i3-3110m işlemcili şuanda piyasada bulunmayan sadece ofis işlerinde kullanılabilecek bir bilgisayar. Açıklamana baktımda senin bilgisayarın benim bilgisayarımdan %2481 daha iyi (karşılaştırma sitelerinden bakabilirsin) sen büyük ihtimal ETS2'yi ya yüksek ya da en yüksekte oynuyorsun ben ise en düşük ayarlar %25 ölçeklemede oynuyorum ve şu oyundaki tek eğlencem yeni arkadaşlar edinip vakit geçirmek. Senin ise büyük ihtimal Scandinavia, Vive la Frace vb. dlcler alıp manzaranın tadını çıkarmak ben ise sadece yola bakıp yüksek detaylı birşey çıkmasında bilgisayar kasmasın arkamdaki bana vurup canı sıkılmasın tek derdim bu benim aramızda bu kadar fark varken senin beni eleştirmeye gıdım hakkın yok. İkincisi ise şuanda Lise 3 Makine bölümü bakım onarım okuyorum ve aynı zamanda bursunu aldığım özel bir yazılım firmasına haftasonu staja gidiyorum. İşin kısası yazılım hakkında ders alıyorum ve kodlarla uğraşmayı seviyorum. Ve son olarak o gün bir kaç kişinin kaza yapmasına sebep olduğum için (lagımdan dolayı) hiç kimseye zarar vermek istemedim ve direk çıktım. Eğer daha detaylı merak ediyorsan
    Steam Adresim: https://steamcommunity.com/id/kabardey41/
    Steam Adım: EnesYLDRM
    Detaylı bir şekilde anlatabilirim eğer bu haksızlığın çözülmesine yardım edecek isen..

7. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Bende sana sakince cevap vereceğim: Tamam, aramızda fark olabilir. Ancak bu benim seni eleştiremeyeceğim anlamına gelmez. Hem o kod asla öyle bir şekilde uçurmaz veya o durumdayken speed bug olmaz. Ben bunu demeye çalışıyorum.

8. Wallirikz

Wallirikz
    Plaka

23
    284
    128
    160
    DAF
    TruckersMP Profili
    Konsol kodları kullanmak yasak mı değil mi bilgim yok ama objektif düşünmek lazım her ne olursa olsun karşı taraf senin ne ile uğraştığını bilemez sen admin olsan ve böyle bir görüntüyle karşılaşsan ne yaparsın ?
    Haksızlık olduğunu düşünüyorsan gerekli açıklamayı yazıp ticket at bize attığın videoyada ingilizce altyazı ekle.

9. Nemesis306

Nemesis306
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

19
    666
    755
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Her zamanki gibi, tam da tren raylarında olmuş. Bence orada speed bug olmuş. Herkesin başına tren raylarında geliyor speed bug. Bana da çok oldu. Ama Allah'a şükür ben ondan dolayı ban yemedim :)

10. EnesKaptan38

EnesKaptan38

16
    9
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardeşim kaç gündür millete kendimi inandırmaya çalışıyorum ama bende bundan sonra o rayın orda durucam bak gün boyu koskoca 3 ayda bir hata gördüğüm anda banlatıcam o zaman görürüz millet konu açar 100 tane HAKSIZ BAN - ADALET NERDE vb. konular ama başına gelmeden anlamıyorlar

1 hafta önce feed back attım takan yok

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.