1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Başarımları Alamıyorum

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve KamyoncuTıpçı tarafından 10 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. KamyoncuTıpçı

KamyoncuTıpçı
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    50
    33
    80
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar. Başarımlardan bazıları yaptığım halde başarım kazanamıyorum. Örneğin 30 farklı yük taşı veya 15 farklı şirket için çalış ya da tüm beceri tiplerinde yük taşı. Yardımcı olursanız çok sevinirim :)

2. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Steam deki başarılarınızı mı alamıyorsunuz?

3. KamyoncuTıpçı

KamyoncuTıpçı
    Plaka

28
    50
    33
    80
    Volvo
    TruckersMP Profili
    aynen öyle. Bu tür başarımları alamıyorum. Ama mesela volvo lover gibi başarımları aldım

4. Cemsnbc

Cemsnbc
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bazı başarımlar için ek dlc paketi gerekiyor. Diğerleri içinde biraz da oyunda zaman geçirin açılacaktır.

5. KamyoncuTıpçı

KamyoncuTıpçı
    Plaka

28
    50
    33
    80
    Volvo
    TruckersMP Profili
    demek istediğim. Şu an mesela 1100 kmlik teslimat yaptım. Nam olsun kar olmasın adlı steam başarısı açılmadı mesela. Gecikme yaşatmadım hasar almadı dorse ve herhangi bir ceza da almadım. Oyun sürem 200 saat 17 dakika daha ne kadar zaman geçirmeliyim :). İskandinavya dlc felan da yüklü durumda

6. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Steam-> Euro Truck simulator 2-> Tüm başarımla görüntüle seçeneği var. Oraya bakarsanız belki daha ne kadar yol yada taşıma vb yapmanız gerekeceği görülebilir.

7. KamyoncuTıpçı

KamyoncuTıpçı
    Plaka

28
    50
    33
    80
    Volvo
    TruckersMP Profili
    her şeye olumsuz yanıt veriyorum gibi anlaşılmasın ama steam mayıs ayından beri yüklü ve oynuyorum en az 50 teslimat yapmışımdır. Bunların içinde en aşağı 15 şirket vardır. Hala farklı şirketle çalışın görevi 0/15. 30 farklı yük görevi 0/30 vs vs. Bıktırdı heves bırakmadı arkadaşlar. Bunun yanında Turist Ömer görevi var iskandinavyanın 19/26 o da. Steamden önce de baya bir süre oynadım. Steam yükledikten sonra işte haritayı gezin görevi tüm iş ve işçi kurumlarını bulun görevini vs. saydı. Bu görevleri almıyo bi türlü. Delireceğim

8. Cemsnbc

Cemsnbc
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Uzaktan bağlantı ile yardımcı olabilirim.

9. KamyoncuTıpçı

KamyoncuTıpçı
    Plaka

28
    50
    33
    80
    Volvo
    TruckersMP Profili
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.