1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi ETS2MP Connection retry hatası

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve saizens tarafından 15 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. saizens

saizens
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    12
    1
    0
    Merhaba Arkadaşlar, ETS2MP'yi çalıştırdığım da connection retry hatası veriyor. ve bütün her şeyim güncel ets2mp'yi tekrardan indirme sayfasından defalarca indirdim netframework vesaire ekran kartım vs vs hepsi güncel fakat sorunu çözemedim ve connection retry altında'ki yazılarda programın yürütülmesine devam etmek için bellek yeterli değil vs diyor hiç bir sorun yoktu boş alanım da var sistemim'de yüksek performansa sahip neden kaynaklanıyor ? ve normal ets2'yi açabiliyorum sadece mp'yi çalıştırmak istediğim de böyle bir hata vermekte

2. gsbs1995

gsbs1995
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

660
    365
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İnsanların az olduğu yerlerde oyuna girmeye çalış öle bi dene istersen

3. saizens

saizens
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    12
    1
    0
    Sen doğru okumadın galiba kardeşim ets2mp hiç açılmıyor hata veriyor.

4. iArknn

iArknn
    Plaka

643
    735
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Selam @saizens ,
    Sana daha yardımcı olmak için öncelikle hata penceresinden bir ekran görüntüsünü bizimle burada paylaşmalısın. Bunun gibi hataların alt kısmında genellikle neyden kaynaklandığını belirten ifadeler yer alır. Yinede sana 2 yol göstereceğim bunları denesen iyi olur.

Öncelikle 1.Yol;
    • Mp Launcher'i yönetici olarak çalıştırmayı dene.
    • Genellikle en basit çözüm bu oluyor.
    Şimdi ise 2.Yol;
    • " C:\ProgramData\TruckersMP " klasörüne girip "core_ets2mp" isimli ".DLL" uzantılı dosyayı silmen gerekli.
    • Daha sonra ise Mp Launcher'i başlatıp gerekli kurulumları ve güncellemeleri yapıp oyuna girebilirsin.
    • Not: C diski standart olarak windows'un kurulu olduğu dizindir. Bu harf sende farklı olabilir. Önemli olan Windows'un kurulu olduğu dizine ulaşmandır.
    • Not 2: ProgramData klasörünü göremiyorsan eğer Klasör seçeneklerinden "Gizli Dosya ve Klasörleri Göster" seçeneğini işaretlemen gerekli.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  5. saizens

saizens
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    12
    1
    0
    Merhabalar, Core_ets2mp' dosyasını daha önceden silmiştim. düzelmemişti o yüzden dediğiniz DLL Uzantılı dosya yok. Launcher'i yönetici olarak çalıştırdığımda'da aynı hatayı vermekte ekran görüntüsünü hızlı resime yükledim
    bir bakıp kontrol ederseniz ve yardımcı olursanız çok teşekkürler.

6. iArknn

iArknn
    Plaka

643
    735
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu hatanın birden çok sebebi olabilir, o yüzden birden fazla çözümü var. Hepsini buraya yazmak imkansız. O yüzden Google'da "Programın yürütülmesine devam etmek için yeterli bellek yok" hatasını ararsanız, birden çok çözüme ulaşırsınız ve mutlaka birisi işe yarayacaktır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.