1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2 MP Avatar ban sorunu

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Tsukasa tarafından 12 Mart 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. bluesbass

bluesbass
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    176
    345
    250
    Renault
    TruckersMP Profili
    TruckersMP sistem olarak oyunda görünen avatarları Steam üzerinden çektiği ve Steam avatarını oyun içi avatarı olarak gösterdiği için kural Steam avatarını kapsamaktadır.

2. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Fakat adminler de insan, insan hata yapar, şaşar, yanlış harekette bulunabilir. Ben doğrudan kimseyi hedef göstermedim, şu dediğimi anlatmaya çalıştım. Ancak yazımdan ilgili kısımları sildim. :) Siz de alıntınızdan silerseniz, memnun olurum. :)

3. ssv4x

ssv4x

932
    590
    185
    Mercedes
    Çok saçma bence bu düzen, eğer Steam üzerinden avatar çektiriyor ise Steam'in izin verdiği tüm avatarları oyunda kullanılmasına izin verilmeli.

Eğer "Biz X, Y, Z gibi siyasi liderleri; W, Q, Ğ gibi içerikleri istemiyoruz." diyorlar ise kendi avatar sisteminden avatarları oyuna yansıtmalı ve oyuncu TruckersMP kurallarında belirtilmiş aykırı içerikleri kullanıyor ise o zaman yasaklanmaya tabi tutulmalı.

Razor3214 bunu beğendi.
  4. bluesbass

bluesbass
    Plaka

32
    176
    345
    250
    Renault
    TruckersMP Profili
    Bahsettigin turde bir uygulama (avatarin steamden cekilmesi yerine dogrudan tmp avatarlarini kullanmasi) en istenen ve akla en yatkin olani ancak isin teknik boyutunu bilmedigimizden uzerine cok fazla sey soyleyemiyorum. Avatarlari dogrudan tmp sisteminden cekmek belki de serverlarda stabilite sorunlari yaratiyordur, belki baska hatalara, buglara sebep oluyordur. Isin teknik boyutunu bilmeden yapacagimiz tum yorumlar farazi olarak kalacak.

ssv4x bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.