1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Club Manager 2019 (görüşlerinize ihtiyacımız var)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve daimy2017 tarafından 27 Şubat 2019 başlatılmıştır.

1. daimy2017

daimy2017
    Kayıtlı Kullanıcı

47
    92
    38
    15
    Selam oyun içi ismini verebilirsen oyunu daha rahat denemen için hesabına belli bir miktar para yükleyebilirim.Oynadıktan sonra görüşlerini bana bildirirsen sevinirim :)

2. needforsped

needforsped
    Kayıtlı Kullanıcı

206
    58
    65
    Scania
    Teşekkür ederim oyun ismim: Radar
    Bu arada keşke bu kadar çok boşta kalmasak takımımızı sürekli hazırlık maçı olarak deneyebilsek.

3. Samet Ates

Samet Ates
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    402
    207
    170
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    benim görüşüm biraz osm'ye benzemiş birde oyun alanı ekranda küçük duruyor biraz daha büyük olabilir arayüz bazen karışık oluyor birde bu belki daha gelişim aşaması olduğu için olabilir geri gelmek veya ileri gitmek biraz yavaş daha hızlı olabilir kulüp yükseltmeleri ilk seviye için saatler çok uzun ilk seviyeler için kısa süreler artan seviyelerle sürelerde artsa güzel olur

4. daimy2017

daimy2017
    Kayıtlı Kullanıcı

47
    92
    38
    15
    Selam, oyun içinde kullanabileceğin paraları hesabına yükledim.Önerini de dikkate alacağımızdan emin olabilirsin :)

Evet oyunu oynamış olan insanlar geri bildirimde bulunabilirler.Ayrıca lütfen bana isminizi yollamayı unutmayın ki size oyun içi kullanabileceğiniz para yollayabileyim.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 8 Mart 2019
  5. LastWorld1

LastWorld1

203
    77
    125
    DAF
    TruckersMP Profili
    Oyun güzel oynanabilir. Osm gibi olmuş maçlar 2 saate düşürülse güzel olur birde para zor kazanılıyor kart alamıyoruz.

6. daimy2017

daimy2017
    Kayıtlı Kullanıcı

47
    92
    38
    15
    Teşekkürler,nickini yollarsan oyun içinde kullanabileceğin bir miktar para yükleyebilirim?Böylelikle oyunu detaylıca test edip bana geribildirimde bulunabilirsin?

7. LastWorld1

LastWorld1

203
    77
    125
    DAF
    TruckersMP Profili
    Ardacanozuturk

8. UBerk

UBerk

1.097
    785
    200
    Oyun adım: UBerk

Oyunu yeni deneme fırsatı buldum. Güzel olmuş. Pay to win olmaz ise ve Steam'e gelirse oynayacağım oyunlar arasında olur.

9. RyuL

RyuL
    Plaka

261
    230
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyun içi ismim: RyuL

Oyunu deneyeceğim, pay to win olması bir çok user kaybettirir diye düşünüyorum.

10. daimy2017

daimy2017
    Kayıtlı Kullanıcı

47
    92
    38
    15
    Hesabına oyun içindeki kullanabileceğin paraları yükledim.Bu parayla oyunu her açıdan deneyip bana detaylı bi görüş sunabilir misin lütfen?

Teşekkürler, oyun Steam'a 2019 sonunda geliyor.Pay to win konusu ise maalesef benim elimde olan bir şey değil ama yetkili kişilere ilettim.Bu onların tercihi o yüzden eğer hala pay to win olursa bana kızma :D

Ayrıca oyun içinde kullanabileceğin paraları hesabına yükledim.Böylece istersen oyunu detaylıca test edip bana bir geribildirimde bulunabilirsin.

Evet bu konuda çok eksi görüş alıyoruz o yüzden yakında bu konuyla alakalı bir düzenleme olma ihtimali olabilir.Ama tabii ki her zaman son sözü yapımcılar söylüyor.Paraları hesabına yükledim oyunu oynayıp görüşlerini bildirebilirsen sevinirim.Böylece oyundan daha fazla zevk alman için gerekli düzenlemeleri yapabiliriz! :D

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 14 Mart 2019
    UBerk ve RyuL bunu beğendi.