1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Duyuru Gerçekçi Operasyonlar 24 Şubat 2019

Konusu 'Duyurular / Haberler' forumundadır ve Uzman Oyuncu tarafından 18 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. zzzzz

zzzzz
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

747
    1.041
    230
    Selamlar Oyuncular,

Bunun bir süredir beklediğin bir duyuru olduğunu biliyoruz ...

Gerçekçi Operasyonlar kesinlikle en bilindik popüler olan etkinliklerimizdendir, önceki etkinlikte 1500'den fazla katılımcıyı gördük! Bu etkinliğin nasıl işlediğini bilmiyorsanız, Topluluk TruckersMP'nin sunabileceği en heyecan verici, gerçekçi, ve simülasyon dolu bir deneyim için bir araya gelir.

Altıncısı bu hafta sonu birçok yeni operasyon ve senaryo ile planlanmış bir şekilde geliyor.Katıldığınızda, eşsiz özel taşıma, özel yol çalışmaları, heyecan verici kazalar, acil durum çağrıları ve sınır kontrolleri gibi birçok çeşitli işlemden deneyim edineceksiniz.

Bu kaçırmak istemediğiniz bir etkinlik olacak.

Bu çok oyunculu kamyon simülatörü deneyiminin bir parçası olmak için 24 Şubat 2019 Pazar günü saat 17: 00 - 21:00 saatleri arasında (Alternatif Zaman Dilimleri) bize katılın.

Gerçekçi Operasyonlar (V6) Euro Truck Simulator'de İngiltere, Hollanda ve Almanya'da gerçekleşecektir. Birkaç yıldır toplulukta bulunan bazı oyuncular için, Europoort'un çok dikkat çekeceğini görmek bize heyecan verici olabilir!

Etkinlik yoğun olabileceğinden,Toplanacak 9 şehir olduğunu bilmek sizi mutlu edecek.

Gerçekçi Operasyon Bölgeleri:

Gerçekçi Operasyonlar etkinliklerimizde kalkış ve varış noktaları size kalmıştır! Katılımcılar yukarıda gösterilen işaretli yollar boyunca herhangi bir yöne gidebilirler.

Bazı temel kurallar: Katılmak için bir kamyon ve treyler gerekir. Lütfen araç kullanmayınız, çünkü bunlar etkinlik personeli için ayrılmıştır. Tüm operasyonlar / senaryolar TruckersMP Ekibi ile önceden planlanmıştır, bu nedenle bunlara müdahale etmemeye çalışın ve tüm talimatları takip edin.

Gerçekçi Operasyonlar hakkında bizim kadar heyecanlı mısınız? Forum'da bize bildirin!

Ek Etkinlik Bilgileri : YouTube Yayını | DLC: Hiçbiri | Sunucu: Gerçekçi Operasyonlar

- TruckersMP Takımı

- Ana Sayfadaki Gönderiyi Görüntüle

Çeviri: @Uzman Oyuncu
    Orjinal Konu Sahibi: @Digital
    Orjinal Konu: http://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/81528-real-operations-24-february-2019/

Son düzenleme: 18 Şubat 2019
  2. biraktim

biraktim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.190
    1.338
    230
    İyi iyi de, nasıl oluyor bu? Daha önce hiç katılmadım.

38kayserili bunu beğendi.
  3. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Daha önceden buna benzer etkinlik olmuş demekki, katılanlar biraz bahsetse konudan
    Nasıl bir etkinlik bu..

gokhanparlar ve Jamevu bunu beğendi.
  4. zzzzz

zzzzz
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

747
    1.041
    230
    Şu videoyu izlersen daha detaylı anlarsın abi. Amaç tam videodakiler gibi.

5. Hazeyn44

Hazeyn44
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

70
    244
    140
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Şöyle bir detay da var, bilgisayarına güvenen katılsın arkadaşlar :)

6. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Eyvallah aydınlattığın için konuyu @Uzman Oyuncu
    Güzel zevkli bi etkinliğe benziyor doğal trafik akışı gibi
    Ama o polisten kaçan bizim bmv ciye benziyor du :)

Jamevu bunu beğendi.
  7. HamiAslantas

HamiAslantas
    Plaka

26
    66
    22
    150
    Scania
    TruckersMP Profili
    Açıkcası çok bir şey anlayamadım ben biraz daha detaylı anlatma imkanınız varmı ?

8. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Haritada gösterilen bölgeler de tmp nin kurgulanmış oyunu online de yaşamış olacaksın.yol olayları olsun birilerinin polisten kaçması olsun. Yani sen normal sürerken etrafında bazı olaylar yaşanacak
    (anladığım bu)
    Yanlışım varsa düzeltin

Uzman Oyuncu bunu beğendi.
  9. HamiAslantas

HamiAslantas
    Plaka

26
    66
    22
    150
    Scania
    TruckersMP Profili
    Çok teşekkür ediyorum şimdi anladım sayılır. Güzel bir etkinliğe benziyor katılmak iyi olacaktır.

10. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ah pc kaldırsa güzel etkinlik miş. Sevdiğim türden. @Hazeyn44 ün dediği gibi pc iyi ise katılmak doğru yoksa kalabalıkta baya sıkıntı yaşanır

Hazeyn44 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.