1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2 Yks Türkiye Haritası

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Hakan911 tarafından 11 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Hakan911

Hakan911
    Kayıtlı Kullanıcı

30
    4
    1
    15
    Merhabalar dün aranıza yeni katıldım. ETS2 yi indirdim. 1.34 sürümü çıktı,dolayısı ile yks team türkiye map dosyasını (1.33x) indirip kurmuştum. Türkiye haritası şehirller vs açıldı ancak bir türlü Belgrad dan öteye geçemiyorum, boşluk çıkıyor yolun sonunda, tır boşluğa düşüyor :) Yardımlarınızı bekliyorum. YKS team 1.34. sürümünü mü bekelemeliyim?

2. MUR4Ty

MUR4Ty
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.068
    1.776
    220
    Bu soruna forum kullanıcıları çözüm bulamaz. Güncelleme ile alakalı bir sorun olabilir, yapımcıların Modu 1.34'e güncellemesini bekleyin. Farklı bir sorun yaşadığınızı düşünüyorsanız https://yksteam.blogspot.com/ linkteki blog sayfası üzerinden yapımcılarla iletişime geçebilirsiniz, size yardımcı olurlar. :)

Extreme bunu beğendi.
  3. Hakan911

Hakan911
    Kayıtlı Kullanıcı

30
    4
    1
    15
    Teşekkür ederim :) şimdilik İtalya Ancone'den Gemi yoluyla İzmir Limanına transfer oldum. Karayolu kapalı olunca mecburen bunu seçtim :)

4. Unique1992

Unique1992
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    yakın zamanda yks team 1.34 e güncellerler merak etme

38kayserili bunu beğendi.
  5. Hakan911

Hakan911
    Kayıtlı Kullanıcı

30
    4
    1
    15
    Teşekkür ederim bekliyoruz umarım en kısa zamanda çıkarırlar
    :)

6. Unique1992

Unique1992
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    yanlız yanlış hatırlamıyorsam yks türkiye map e artık baltık dlc de zorunluydu. çünkü oradaki nesneleri de kullanıyorlardı

7. Hakan911

Hakan911
    Kayıtlı Kullanıcı

30
    4
    1
    15
    Tüm dls ler mevcut abicim. Sabırsızlıkla Yks'nin 1.34 güncellemesini bekliyorum

Alicem_00 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.