1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Yeni MAN TGX Euro 6

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve BMW ci tarafından 9 Şubat 2019 başlatılmıştır.

1. Burak Gür

Burak Gür
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

423
    242
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
  2. MertOguz

MertOguz

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Öncelikle SCS Software, makyajlı MAN'ı oyuna getirmekte çok geç kaldı. Yanlış hatırlamıyorsam Euro 6 düzene sahip MAN'lar 2013-2014 civarında piyasaya sunulmuştu. Yıl oldu 2019 ve biz ancak Efficient Line 2 versiyonunu kullanabiliyoruz. İlerleyen zamanlarda Efficient Line 3 gelecek diyorlar, ama hayırlısı.

Tasarım konusunda aşırı farklılıklar yok. Yeni LED gündüz farları fena değil. Arka farlar hâlâ ampullü, ancak Efficient Line 3 versiyonunda LED'ler var. Muhtemelen güncelleme gelince o da halledilecek. Çok geç gelen bir özellik olsa bile sis farlarının çalışması da ayrıca güzel olmuş. Yan etekler konusunda, eski kasa MAN'ın V8 detaya sahip ve şasi korumalı yan etekleri daha iyiydi diye düşünüyorum.

V8'den bahsetmişken, MAN çekicilerde artık V8 motor seçeneği bulunmuyor. Talep yetersizliğinden dolayı üretimine son verdiler ve sıralı altı silindirli motorla devam ediyorlar. Gerçi oyun içinde çoğu kişi aracın motorunu ve sesini değiştirdiği için bunun pek önemi yok.

Altı vitesli Allison otomatik şanzımanda vites geçiş problemi var. Dördüncü vites bittikten sonra beşe geçmiyor. Gazı bırakıp tekrar basmak gerekiyor. Bu da muhtemelen diferansiyal oranından kaynaklanıyor. Gelecek güncellemelerde çözülecektir.

İç tasarım eskisi kasasıyla neredeyse aynı. Sadece kaplama kalitesinin biraz daha artırıldığını fark ettim. Göstergelerde ve navigasyon ekranında herhangi bir iyileştirmeye rastlamadım. Aksine, en yüksek grafik ayarlarında oynamama rağmen benzin, hararet ve hava basınç göstergelerinin çözünürlüğü düşük kalmış.

Nemesis306, YusufE ve BMW ci bunu beğendi.
  3. mito1172

mito1172
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    1.34 çıkmadan önce kış modu konusunda mp de kaldırıldı yazdı ona bakarak yazdım;)

Ulsyy54 bunu beğendi.
  4. kjkmjk1234

kjkmjk1234
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    2
    1
    40
    Mercedes
    selam herkese ben öncelikle şunu belirtcem grafik anlamında içi kötü (benim bilgisayar ım eski ) ayriyeten ici kötü hız sabitleyeci calismiyor ve gösterge simsiyah ve gözukmuyor (arada oluyor) bence kötü ben sizin hazır hesapinizda oynuyorum full cektim (on son modelinden) bana katilanlar like atarlarsa sevinirim:tur::P

5. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    içi daha nasıl gözükecek sadece gösterge ve nvigasyon küçük biraz siyah falan değil senin pc baya eski anlaşılan;) resimlere bak gece çektiğim halde gayet net görünüyor

Ulsyy54 ve BMW ci bunu beğendi.
  6. ssv4x

ssv4x

932
    590
    185
    Mercedes
    Az önce kullanma fırsatım oldu. Fakat nedense beğenmedim, resimlerde oldukça güzel gözüküyor fakat sürüşü pek hoşuma gitmedi.

Hafiften direksiyonu kırıyorum, tır yan yatacakmış gibi oluyor.

Ayrıca göstergelerde dibine yaklaşmama rağmen bir bulanıklık var (diğer tırlarda yok, oyun yüksek ayarlarda)

7. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Grafiklerin düşük olduğu için öyle.

8. M4Vi

M4Vi
    Plaka

19
    71
    74
    65
    DAF
    TruckersMP Profili
    Bana Sadece Kamera Yüksek Gibi Geldi F4 Ten Ayarladım Yola Devam, Dediğiniz Gibi Navigasyon Biraz Küçük..

BMW ci bunu beğendi.
  9. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    direksiyon derken klavye ile oynuyorsan öyle hissetmen normal direksiyon ile gayet rahat dönülüyor virajlar;) şayet direksiyonla oynuyorsan da dönüş hassasiyet ayarın fazla olabilir çünkü bende gayet iyi. imkan varsa bu oyun kesinlikle direksiyon seti ile oynanmalı;)

BMW ci bunu beğendi.
  10. Unique1992

Unique1992
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    interior ışıkları da gelse fena olmazdı bence. madster in yaptığı modda ekleyebiliyorduk keşke bunda da olsaydı