1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Yeni MAN TGX Euro 6

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve BMW ci tarafından 9 Şubat 2019 başlatılmıştır.

1. mito1172

mito1172
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    man motor sesini rüzgara benzettim sanki rüzgarlı bir yerde durup kulağına vuruyor gibi buda kafa ütülüyor. gerçek sesi böyle mi bilmiyorum[​IMG] içini navigasyon gösterge dışında beğendim navigasyon küçük olmuş göstergeler de öyle[​IMG] ön cam çok geniş görüş ferah koltuk direksiyon ayarı dengeli sürüş görüş rahat geldi bana. sinyal sesi de güzel farlar da öyle[​IMG]

kar modu bitti mp de

BMW ci bunu beğendi.
  2. Walker

Walker
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

682
    124
    150
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Motor sesindeki olayı bende fark ettim. Bu arada normalde o mod bittiğinde benim oyuna girememem gerekirdi direk atması lazımdı ancak mod bende yüklü olduğu halde hem oyuna girdim hemde oyundan atmadı. Bu arada C-D virajlarda keskin olmadıkça 100 ile rahat dönülmekte. Mercedes de tır direk kaymakta.

BMW ci bunu beğendi.
  3. TurklerRS

TurklerRS

123
    9
    6
    55
    TruckersMP Profili
    çim biçme makinesinden motor sesi, modeli güzel, 5/10

mito1172 ve BMW ci bunu beğendi.
  4. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    valla orasını bilemem de baya oldu mp de kar modunun bittiği

5. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Teknoloji gelişmiş :D

6. Ege1903

Ege1903
    Plaka

1.037
    716
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aynen :D

7. power10

power10
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    350
    155
    55
    Mana dair bir özlemim vardı. Eski TGX in motor sesinden suremiyordum. 360.000 surene helal olsun.

Deneme amaçlı kullandım. Süper olmuş. Bundan iyisi olamazdı. Ama 2008 Scania dan ayrilamadim. O daha çok keyif veriyor bana. Oyunda araba al sat yapmayı sevmiyorum. Bir alırsam hep onu kullanıyorum. Sonrasi araba senle kişiselleşiyor. Daha 7.000 de Scania. Çok oynayan birisi değilim.

Bu arabanin tutup tutmadığını mp deki trafiğe bakarak anlayacaz zamanla. Bir kitlr var hep volvo takılıyor. Ötekiler Scania. Ruslar agirlikta Daf takilirdi ama onlarda kaydı gibi gibi. Yani Manin gelmesiyle daha hos oldu. M.A.N gerçektede farklı ve ağırlığını belli eden TIR dir. Yüksek kupaları yaninizdan bir geçsin demek istediğimi anlarsınız.

Herkese hayırlı olsun.

BMW ci bunu beğendi.
  8. Walker

Walker
    Plaka

682
    124
    150
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Bir dakika. Bittiyse bende nasıl hala aktif ve normalde kick yemem lazımdı ?

9. M4Vi

M4Vi
    Plaka

19
    71
    74
    65
    DAF
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar Öncelikle Kar Moduna Açıklık Getireyim, Kar Modu Yeni Gelen 1.34 Sürümüne Uygun Olmadığı İçin Şuanlık Çalışmıyor Sürüm Güncellenince Sorun Kalmaz Diye Düşünüyorum.
    MAN Konusuna Gelecek Olursak Yarım Saat Uğraşıp Yaptığım Kodlama Tırımı Hiç Düşünmeden Satıp Direk Aldım Tırı, Çok Hoşuma Gitti Özellikle Sinyal Sesleri Çok Konfor Olmuş Genel Olarak Sevdim Yani..

mexiumut -> "Kış modu kaldırılmadı. Sadece 1.34 sürümü ile uyumlu olmadığından dolayı şuanlık devre dışı bırakıldı. 1.34 Sürümüne uyarlandığında tekrar aktif edilecek."

Son düzenleme: 10 Şubat 2019
  10. Amirim4530

Amirim4530
    Plaka

401
    220
    170
    DAF
    TruckersMP Profili
    olabilir ama tamirhanede tırın üzerindeki slotlar diğer tırlara göre fazla tıpkı scania ve daf gibi.Dediğin gibi 2019 da çıkmayabilir belki ama sıradaki kesinlikle man.