1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Gecikmeli Yük?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve SahinCeylan tarafından 6 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. SahinCeylan

SahinCeylan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

6
    3
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar oyunda gecikmeli yük sorunu yaşıyorum daha önce hiçbir yük yoktu forumde reset yapma işlemi anlatılmıştı config üzerinden ayarlarla onu uyguladım ve sorun çözüldü tam dedim bugün uzun bi mesafe yük taşıdım fakat yine gecikme yaptı hiç para mp vermedi.. reseti 0 yapmıştım. Dünde bir konu açmıştım bununla ilgili hatta konu kilitlenince yeniden konu açtım.. ( not: yükü aldıktan sonra oyundan hiç çıkmadım ve vaktinde önce hızlı götürdüm yükü ama yinede gecikmeli dedi.. )

2. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Eğer kendi çekiciniz yoksa Multiplayer ile sizin oyun saatiniz arasında ilk başta eşleşme sıkıntısı olacağından oyunu açtıkdan sonra taşıdığınız ilk yükde gecikmeli hatası verir. Oyundan çıkana kadar daha sonraki yüklerde bu hata oluşmaz. Bu nedenle kendi çekicinizi alana kadar single playerda oynayabilir veya ilk yükü aynı şehirdeki kısa mesafe bir yükü seçerek bu hata nedeniyle oluşacak kayıbı en aza indirebilirsiniz.

SahinCeylan ve Semihcan bunu beğendi.
  3. Greybeard

Greybeard

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    @SahinCeylan
    Eğer oyun esnasında Belgelerim > Profiles > "profilin"e girip g_force economy reset satırını 0 yaptıysan kaydedilmeyebiliyor, kontrol etmende fayda var. Ayrıca single player'da yük alıp multiplayer'a geçmek, multiplayer'da tek seferlik işler vb. durumlar da buna sebep olabiliyor.

Edit: Eksik yazmışım özür dilerim.

Son düzenleme: 9 Temmuz 2015
    Baranonen34 ve SahinCeylan bunu beğendi.
  4. KadirhaNÖzer

KadirhaNÖzer
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

1.225
    1.399
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    direkmen save game dosyanı değiştir kurtul benimde başıma gelmişti

5. SahinCeylan

SahinCeylan

6
    3
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @Alper34 şimdi kısa mesafe yaptım ilk sorun olmadı uzun yaptım yine olmadı ama her oyunda kendi çekicimi alasıya kadar önce kısa mesafe taşımak en mantıklısı teşekkür ederim.

@Semihcan hocam öyle bir satır yokki config de ?? single pek oynamıyorum ben.

@kadirhan save dosyasını sildim yeni açtım yine aynı sorun oldu. Hazır kayıtlı dosyaları kullanmak istemiyorum o zaman bi anlamı yok bence..

ayrıca 2-3 gündür oyuna girmiyordum ben bugün girdim ve yine hiç yük yoktu oyunda forumdaki bir konu var yük olmama sorunu onu tekrar yaptım yük öyle geldi şimdi 2-3 gün girmeyince her zaman yük böyle olmayacak mı ?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 9 Temmuz 2015
    Alper34 bunu beğendi.
  6. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    @SahinCeylan yük çıkmama sorunu kendi çekicinizi alana kadar herhangi bir zamanda tekrar edebilir.

SahinCeylan bunu beğendi.
  7. SahinCeylan

SahinCeylan

6
    3
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    tamam hocam zaten yakında alıcam az kaldı seviye atlamama o zaman konu çözüldü diyebiliriz şimdilik sorun yok çekici alasıya kadarda sorun olursada buraya yansıtmaya gerek yok çekiciden sonra inşallah sorun olmaz. Teşekkür ederim

Alper34 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.