1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Oyuna İlk Kez Başlama

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve KaraLeke tarafından 6 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. KaraLeke

KaraLeke
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

37
    9
    1
    95
    Scania
    TruckersMP Profili
    Öncelikle Merhaba ,

Arkadaşlar Sp de Çekici almak icin para biriktirirken Bugun güncelleme geldiğini gördüm. Uzun zamandır Oynayamıyordum. Bugun Karşıma çıkan Sanki oyuna yeni başlamışım gibi isim girmemi istedi. Kendi almış olduğum kullanıcı adını girdim ve söyle diyor üstüne yazılsın mı Hayır dedim ve çıktım. Eski Levelime nasıl dönebilirim. Yardım Lütfen.

2. Sazulveli Ümit

Sazulveli Ümit
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    201
    300
    240
    DAF
    TruckersMP Profili
    Güncelleme geldiği için save dosyasını değiştirmiş olabilir ondan bir hata diyeceğim ama bende hep oyunun son sürümünü indiriyorum yani oyuna ne zaman güncelleme gelse yaparım ve hiç bir sıkıntı olmazdı. Şöylede bir şey var ne zamandır güncellemiyordun çünkü baya eski sürümden yeni sürüme geçdiysen baş da belirttiğim gibi save dosyasında sıkıntı vermiştir. Yani pek geri dönüşü yok gibi.

KaraLeke bunu beğendi.
  3. KaraLeke

KaraLeke
    Plaka

37
    9
    1
    95
    Scania
    TruckersMP Profili
    Steam de oto güncelleme halinde. Yanlız Mp de az önce güncelledim.

4. Sazulveli Ümit

Sazulveli Ümit
    Plaka

26
    201
    300
    240
    DAF
    TruckersMP Profili
    Mod klasörünü kontrol eder misin mod dan dolayı hata veriyor olabilir. Bir SP girebiliyor musun.

KaraLeke bunu beğendi.
  5. KaraLeke

KaraLeke
    Plaka

37
    9
    1
    95
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şuanda O Kadar Gerginim ki Oyuna Giriyorum sürekli yeniden başlıyorum. Başlayabilsem eskisini aramayacağım İlk test sürüşünü gerçekleştiriyorum fakat iş teklifleri yok. Ve Hep Müşteri acil Bekliyor. Birde Sp ve Mp garip garip sesler çıkıyor donuyor kalıyor mecburen çıkmak zorunda kalıyorum.

6. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    @KaraLeke üzerine yazılsın mı diye sorduğuna göre eski profiliniz duruyor demektir, Belgelerim > Ets2 > Profiles klasörünü kontrol edin.

İş çıkmama ve geciktiniz hatası Mp ile oyununuzun saatleri eşitlenmediği için olmakta, kendi çekicinizi aldığınızda böyle bir hata almazsınız.

İş çıkmama sorunu için; http://www.ets2mptr.com/konu/ets2-mp-yeni-is-cikmama-sorununa-cozum.66/

KaraLeke bunu beğendi.
  7. KaraLeke

KaraLeke
    Plaka

37
    9
    1
    95
    Scania
    TruckersMP Profili
    @Alper34 Oynayabilmek için üzerine yazılsın dedim. Az Önce Oyuna Baştan başladım. Bu sefer Test sürüşünü bitirdim herhangi donma ses olmadı. İş teklifleri geldi. Az Önce zannedersem Test sürüşünü bitirmeme rağmen devam et dediğimde donuyor ve garip sesler geliyordu mecburen çıkmak zorundaydım. çünkü hiç bir işlem yapamıyordum o yüzden galiba baştan başladım.

8. KaraLeke

KaraLeke
    Plaka

37
    9
    1
    95
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yardımlarınız için Sağolun.

Alper34 bunu beğendi.
  9. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Umarım tekrar bu hatayı almazsınız. Sıfırdan profil oluşturup multiplayerda oynuyorsanız iş çıkmama sorununu yaşayabilirsiniz. Tavsiyem kendi çekicinizi alana kadar single player oynamanız yönünde. Yinede multiplayer oynamak istiyorum derseniz yukarıda verdiğim linkden (eğer olursa) iş çıkmama sorununu çözebilirsiniz. Keyifli oyunlar.

KaraLeke bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.