1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Her oyunu açtığımda garajda doğuyorum ve yük gecikmeli gidiyor?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve SahinCeylan tarafından 5 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. SahinCeylan

SahinCeylan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

6
    3
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar steam üzerinden aldığım oyunda şöyle bir sorunla karşılaşıyorum oyunu her açtığımda ( multiplayer modunda ) dosyalarda değişiklik oldu falan diyor yükünüz iptal edildi ceza verilmedi diyor ve beni garajda doğmamı sağlıyor. bundan önce hiçbir yük yoktu bende oyunda nette bi konu buldum konuda config dosyasında bi kaç değişiklik ve kod ile sorunun çözümü anlatılıyordu bunu yaptım çözüldü sorun sonra eski haline yine getirdim. fakat bu sefer bu sorun çıktı ve her oyunda böyle yenide doğuyorum. 2. sorun ise bi kaç gündür bu sorunla beraber yükü gecikmeli götürmek oldu ben yükü erken götürmeme rağmen oyunda iken yükü alıp çıkmadan götürüyorum ve bana gecikmeli götürdün diyor. bu sorunları nasıl çözerim yardımcı olursanız çok sevirim.

2. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Oyunda etkinleştirdiğin bazı modlar sebebiyle böyle bir sorun yaşıyorsun. Hata almak istemiyorsan sorunlu modu kapatmalısın.

3. SahinCeylan

SahinCeylan

6
    3
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    oyuna hiçbir mod kurmadım ben steam üzerinden direk indirip oynamaya başladım

4. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Config dosyasını eski haline getir. Şoforü uyut. Yük listesi gelecektir ve gecikme sorunu olmayacaktır.

5. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    SahinCeylan bunu beğendi.
  6. SahinCeylan

SahinCeylan

6
    3
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    hocam denedim hiçbiri olmadı..

eyvallah hocam o konudan bakmıştım fakat g_force_economy_reset 0 yapmamışım onu yaptım ufak bi yük taşıdım şimdi ve hiçbir sorun kalmadı inşallah bundan sonrada çıkmaz. sorun çözüldü..

Alper34 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.