1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Bilgisayar Öneri

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve LastWorld1 tarafından 12 Ocak 2019 başlatılmıştır.

1. LastWorld1

LastWorld1
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

203
    77
    125
    DAF
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar merhaba bütçem 2000-3000 arası oyun açan laptop önerirseniz sevinirim.

2. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    2000-3000 arası oyun açan iyi bir laptop bulamayabilirsin o fiyata kasa toplamanı öneririm

3. asker1222

asker1222
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

228
    51
    105
    Volvo
    TruckersMP Profili
  4. Vueenx

Vueenx
    Plaka

1.517
    1.108
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
  5. LastWorld1

LastWorld1

203
    77
    125
    DAF
    TruckersMP Profili
  6. Samet Ates

Samet Ates
    Plaka

26
    402
    207
    170
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    3000 tl üzerinden konuşuyorum o fiyata aldığın pc ile oyunda zevk alamazsın o pc anca ev ve öğrenci tipi olur çok zorlamaya gelmez benim tavsiyem biraz daha para biriktir öyle al yada git bir konsol al

7. asker1222

asker1222

228
    51
    105
    Volvo
    TruckersMP Profili
    bunu bende farkıydayım soylemene gerek yok çeşit olsun dıye dedım ;)

8. F0rneo

F0rneo
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    bak teknopat gibi kanallar var b u kanalları takip et senin istediğin fiyat aralğında masaüstü topluyolar seçenekte sunuyolar sana en fazla 3000 tutuyo ,laptop sakın alma alacaksan 2000 3000 civarında iyi laptop yok bende laptop sahibiyim zamanında 2 yıl önce teknosadan almıştım pişman oldum ısınma problemi oluyo laptopun içini temizlemesi zor ekran hz si düşük benim sana şiddetle tavsiyem masaüstü alman hem içini kendin temizlersin hem istedğin şeyi eklersin kaldırırsın ihtiyacına göre geliştirme yapabilirsin masaüstü her yönden kazanıyo sen hem bilgisayarda çalışmalarımı yapıcam hem oyun oynucam diyosan laptop ama masaüstü iyidir!

hasanx242 bunu beğendi.
  9. daimy2017

daimy2017
    Kayıtlı Kullanıcı

47
    92
    38
    15
    laptop istediğinin farkındayım ancak o fiyat aralığına laptop a verdiğin paraya yazık, hiçbir işe yaramaz. masaüstünden başka seçeneğin yok bunu kabul etmelisin

10. Wallirikz

Wallirikz
    Plaka

23
    284
    128
    160
    DAF
    TruckersMP Profili
    Adamın bütçesi belli kasa al topla filan yazmakla olumuyor laptop alması gerekiyordur onu alır.Tabi bu bütçeyle alınan laptop performansıyla kasanın performansı bir olmaz ama adam akıllı laptoplarda var.Adamın beklentisi PUBG vs. yüksek sistem gerektiren oyunlar değil oyun açsın yeter diyor algıda sıkıntınız var.
    Ben geçen sene Asus VivoBook 15 X542UR-GQ434 aldım, ets de yüksek ayarlarda 60 fps oynuyorum orta ayarlara çekip ölçeklemeyi 125 yapınca 80 lere çıkıyorum tabii yüksek oyunculu şehirlere girince illaki 30 lara kadar düşüyor. CSGO'da 150-180 fps arası alıyorum diğer merak ettiğin oyunlar olursa özelden yaz FPS değerlerini söylerim.Geçen sene 2.200 TL ye almıştım şuan incehesapta satışı yok ama buna benzer laptoplar arayabilirsin.