1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Launcher beyaz ekran

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve ismayilyk tarafından 12 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ismayilyk

ismayilyk
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    4
    0
    0
    Normalde bisey yoktu pc ye guncelleme geldi oyunu açtım launcher beyaz ekran giriyorum online olmuyor silip yukledim vpn ile girdim olmadi ticket attim cevap gelmiyor 3gundur napicam

2. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.438
    4.345
    300
    Volvo
    Online olmuyor derken? Biraz daha detaylı anlatıp verilen hatayı foruma ekran görüntüsü olarak atarsanız daha net cevaplar verebiliriz.

Foruma nasıl fotoğraf yüklenir?
    https://forum.wotmp.com/konu/foruma-resim-nasil-eklenir.27970/

38kayserili bunu beğendi.
  3. ismayilyk

ismayilyk
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    4
    0
    0
    https://i.hizliresim.com/Em3859.png
    bu launchere girerkenki sorundu oyuna girince de connection refused you are using invalid client yazıyo online olmuyor.
    şimdi de launcherde install available updates diyorum WebClient isteği sırasında özel bir durum oluştu diyor ya 2 gündür ticket attım cevap vermiyor truckersmp yardım edin

4. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.438
    4.345
    300
    Volvo
    1- Öncelikle update sırasında update'de sorun yaşıyorsanız VPN kullanınca update ediyor ve sorun çözülüyor.
    2- Online'a bağlanırken connection refused yazması büyük ihtimalle kar modunun sizde kurulu olmamasından kaynaklı.Buradan kar modunu indirebileceğiniz linklere ve kar modunu nasıl kurabileceğinize(7.sayfada) ulaşabilirsiniz.
    3- WebClient isteği sırasında özel bir durum oluştu diye hata veriyor ise de modemi resetlemeyi deneyin.

5. ismayilyk

ismayilyk
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    4
    0
    0
    vpn ile denedim olmadı
    kar modunu indirmiştim zaten attım ets2mp klasörüne
    modemi resetlemeyi deneyeceğim olursa yazarım

var mı başka öneriniz

6. astrum1996

astrum1996
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

86
    13
    60
    Scania
    TruckersMP Profili
    f1 ile sürekli güncelleme yapın o ekranda ,10-15 kere denediğimde sonunda launch yazısı gelmişti.

7. Okanmamak06

Okanmamak06
    Kayıtlı Kullanıcı

27
    2
    1
    15
    aynı sorun bendede var

https://prnt.sc/m6cnhx

ne yaptıysam olmadı bizden kaynaklı birşeymi yoksa sürümden dolayımı yeni bir güncelleme gelmesınımı beklemlıyz

8. ismayilyk

ismayilyk
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    4
    0
    0
    modemi resledim vpn ile girdim sildim yükledim herseyi denedim olmuyor kimse de bilmiyor sıkıntının ne olduğunu eğer çözersen banada söle lütfen

9. Okanmamak06

Okanmamak06
    Kayıtlı Kullanıcı

27
    2
    1
    15
    Kardeşim vpn programını son sürüm olarak indireceksin ondan sonra tekrar güncelle sorunu çöz

Extreme bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.