1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar Oyunlar kendi kendine alta atıyor

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Ayberkk tarafından 23 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Ayberkk

Ayberkk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

23
    411
    139
    155
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar bilgisayarımda tam ekran oynadığım tüm oyunlar bir anda oyundayken kendini alta atıyor ve tekrar açmak zorunda kalıyorum özellikle CS:GO da çatışma anında veya Ets2 de kalabalık bir yolda giderken bir anda kendini alta atıyor ve sanki alt tab çekmişim gibi bir anda yolda duruyorum arkadan çarpıyorlar bunun çözümünü bilen var mı şimdiden teşekkürler

2. TUNANKA

TUNANKA
    Plaka

616
    2.143
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bilgisayarınızı virüs ve temizleme programlarıyla taratın, benim size önerim Format. :)

3. Ayberkk

Ayberkk
    Plaka

23
    411
    139
    155
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şu anda Eset Nod32 Antivirüs 9 yüklü tarattığımda virüs bulmuyor formattan yeni geldi eğer başka çözüm yolu yoksa format atıcam o zaman :Oops:

4. BupraKaan

BupraKaan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

181
    42
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Şuan aynı sorun tam olarak bende de var alta atıyor fakat hiç bir programda açılmıyor.Format atmayı düşünüyorum açıkçası ben.

IScreaMI bunu beğendi.
  5. HelmeS

HelmeS

587
    666
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Macrolu (Çok Tuşlu) bir klavye kullanıyorsanız klavye ayarlarından yanlışlıkla bir tuşa ALT + TAB kombinasyonu eklemiş olabilirsiniz. Ama eğer ki kullanmıyorsanız format değilde bir bilgisayarcıya gidip bu konuyu konuşmanızı öneririm. İyi Forumlar..

6. LadyAndromeda

LadyAndromeda
    TruckersMP Görevlisi Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

33
    168
    265
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    https://www.youtube.com/watch?v=l4o-YDJc0wo Bu videoyu bir dene. Türkçe olarak Etkileşimli Hizmetler Algılaması olarak geçiyor. Başlangıçta açılmasını özelliklerden elle olarak ayarlarsan bir sıkıntı çıkarmaması lazım sanırım.

Bir de eğer varsa bilgisayarda onenote ve Adobe cloud başlangıçta çalıştırma kısmında devre dışı bırakın.

Yeni yeni bu hatayı almaya başladınızsa son zamanlarda yapmış olabileceğiniz bir yükleme de buna etki etmiş olabilir. Söylediklerimi bir deneyin çözülüp çözülmediğine dair geri dönüş yaparsanız eğer daha derin bir araştırma yaparız en azından :)

IScreaMI bunu beğendi.
  7. Ayberkk

Ayberkk
    Plaka

23
    411
    139
    155
    Scania
    TruckersMP Profili
    Çok teşekkürler sorun çözüldü dediğiniz yöntemlerin hepsini yaptıktan sonra :)

8. Gakgos23

Gakgos23

320
    177
    90
    TruckersMP Profili
    oyunu alta alınca zaten tır durmuyor birkaç güncellemedir, size tavsiyem alta aldığınızda tekrar tıkladığınız zaman hemen tuşlara basmayın (klavye veya fare hiç farketmez) çünkü oyun kendini tekrar alta alıyor ekran gelince tuşlara basın ki alta almasın

9. UZMAN JANDARMA

UZMAN JANDARMA

390
    142
    140
    Volvo
    TruckersMP Profili
  10. hsamet431

hsamet431
    Kayıtlı Kullanıcı

20
    1
    0
    15
    Bütün yolları denedim ama bende hala sorun devam ediyor ve bu gerçekten çok sıkıcı olmaya başladı lütfen sorunu biliyorsanız veya yardımıcı olabilecekseniz DC den konuşalım

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.