1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bakın suçlu kim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Kugel tarafından 8 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Tuğrul Han

Tuğrul Han
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

531
    223
    135
    Arkadan gelen suçlu hızlı gidiyorsun hız mesafesini kapatmışsın öndeki araç seni fark etmiş fakat mesafeyi kapattığından adam sol şeride girmeden adama vurmuşsun sen suçlusun takip mesafesini kapattığın için. İstersen videoyu gerçek trafik polisine gönder aynısını söyleyecek öndeki araca hızlı gittiğinden arayı kapattığından arkadan gelen araç suçlu

2. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Tebrikler tespitiniz doğrudur.

3. Kugel

Kugel
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

61
    12
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    admin beylere anlatamadık :D

4. Kugel

Kugel

61
    12
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Feedback attım İçinde bulunduğunuz durumda kendinizi savunabileceğiniz bir karşı kanıt gösterebilir misiniz? Eğer bunu yapamazsanız ban cezanız aktif olarak kalacaktir ve bu durumla ilgili doğru bir uygulama yapılmış. Eğer tarafınıza ait video yoksa bu durum hakkında yapabileceğimiz hiçbir şey yok. dedi

5. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Arkadaş videonuzu defalarca izledim ve şu kanıya vardım arkadaki araç sağ şeride yakın seyrediyor sen ise sol şeritte gidiyorsun aynandan arkadaki aracı fark ettim mi yoksa öylesine mi sağ şeride geçme ihtiyacı duydun bilemiyorum yalnız aranızda bayağı mesafe olduğu gözüküyor sen sağ şeride geçmeye kalktığında arkandaki araç sen sağ şeride geçme diye sana sel lektör yapıyor sen arkadaki aracın selektör yaptığını fark etmedin mi öyle zannediyorum ki fark etmedin veya sol şeride geçer diye düşündün ama adam sağ şeritte gitmeyi uygun buldu sen adamın önüne geçmeseydin bu kaza olmazdı. Sen dikkatsiz davranmışsın adminin kararı yerinde. İlk önceki yorumumda sadece videoya bakmıştım ilk izlenimim arkadaki araç suçlu gibi gözüküyordu fakat şu an defalarca izledim sen suçlusun.

6. iArknn

iArknn
    Plaka

643
    735
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ne olursa olsun gerçek trafikte bile arkadan vuran her zaman suçludur. Sebebi ise hız kurallarına uyulduğu ve takip mesafesini hızının yarısı kadar mesafe ile korursa arkadan çarpmanın mümkün olmayacağıdır.!

7. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Doğrudur ilk bakışta bende öyle düşündüm arkadaki aracın hızı 150 km fakat adam sağ şeride yakı mesafede seyrediyor hızlı olabilir fakat dikkat ettiysen öndeki araç adamın önüne geçmeye kalktığında arkadaki araç geçme diye selektör yapıyor sen selektörü nasıl fark etmiyorsun birde şuna dikkat edin adam sel lektörü nerede vermeye başlamış öndeki araç sağ şerid de seyrederken selektör verseydi öndeki araç haklıydı .

8. Kugel

Kugel

61
    12
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sellektörler parlamıyorki gerçekteki gibi.Admin anlamıyor nedense bakalım nasip

9. OSMTORUNLARI

OSMTORUNLARI
    Plaka

3
    1
    85
    TruckersMP Profili
    Hata sende de var ondada var, sebep şu ki ikinizde suçlusunuz, sen kontrollü giderken o niye hızlı gidiyor?? Bu soruyu onada sormak gerek....

10. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    https://youtu.be/17yLmXXM8Ac?t=3

3. saniyede adamın şeride geçiyorsun, adamın önüne kırıyorsun kısaca. Fakat o hızla gidip o virajı nasıl almayı planlıyor onu çözemedim. Çok defa gördüm ya bir direğe giriyor ya tabelaya.

Özetle iki tarafa da ceza verilmeli (tabii verilmediyse).

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.