1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Medya Troll Simulatör 2 Saygıyla sunar..

Konusu 'Medya / Fotoğraf' forumundadır ve HellorD TV tarafından 18 Aralık 2018 başlatılmıştır.

1. HellorD

HellorD
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.851
    5.180
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Son düzenleme: 18 Aralık 2018
  2. biraktim

biraktim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.190
    1.338
    230
    Avrupa 3'e de doluştu bunlar, bende görmeye başladım. Üzülüyorum, cidden. Varya onlara bir sövüceksin dicemde suçlu sen oluyorsun, ayar oldum ha şuan.

HellorD TV bunu beğendi.
  3. HellorD

HellorD
    Plaka

25
    1.851
    5.180
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    ya reportlasak ne değişcek gidecek bida alıcak zaten 7 TL

xuey-s bunu beğendi.
  4. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Aynen, varya bunlar 7-11 yaşlar arasındaki çocuklardır kesin. Hayır yaşla alakası yokta gelip 16-14 yaşındaki kişi bunları yapmaz be. Aşşırı belli.

Son düzenleme: 18 Aralık 2018
    HellorD TV bunu beğendi.
  5. HellorD

HellorD
    Plaka

25
    1.851
    5.180
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    25 yaşındaki adam'da yapıyor 30 yaşındaki'de kafası çocuksa yaşın bi önemi yok.

xuey-s bunu beğendi.
  6. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Zaten dediğim gibi ya beyin yaşı -5'tir ya da 30 tane ETS2 alabilecek kadar parası vardır ya da yaşı 7 falandır. O yaş genellemesini yapmamın sebebi, troll yapanlarla düzgün konuşmayı deneyince bazen yaşlarını açığa verebiliyorlar :D Her yaşı düşük olan yapacak diye birşey yok.

HellorD TV bunu beğendi.
  7. BenHallederimTV

BenHallederimTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    333
    390
    190
    Renault
    TruckersMP Profili
    @BMW ci Kankalarınla tanış istersen :D Bagzen benimde başıma böyle şeyler denk geliyor kaç kere carparsa okadar kayıt alıp birleştirip gönderiyorum ama dediğin gibi @HellorD TV oyun 7tl olunca anlamı kalmıyor ugrastıgınla kalıyosun.

HellorD TV bunu beğendi.
  8. Ocean35TR

Ocean35TR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

30
    46
    40
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Adamlar kabus gibi çökmüş üzerine valla hocam, direk videolarını at gitsin

HellorD TV bunu beğendi.
  9. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    dostlarım böyle durumlarda kenara çekin f1 yapın veya oyundan çıkıp 5dk hava felan alıp oyuna tekrar girin sizinle böyle uğraşamazlar trollerin en sevdiği şey uğraştıran kişidir kendiniz taviz verirseniz ''neden çıkıcam bunlar için'' diye düşünürseniz 1 saat uğraşırlar yaptıkca ekran başında kahkaha atarlar ondan dolayı önünüzde 3 yol var -oyundan çıkmak. -f7 atmak. -veya f1 basıp gitmelerini beklemek benden size dost tavsiyesi @HellorD TV 'nin dediği gibi bunlar indirimden en az 10 tane hesap açıyor ban yiyolar tekrar ban yiyolar tekrar doyum yok troll işinde ve bunlar sadece d-c yolunda değil her yerdeler amaç ilgi çekmek veya eğlenmek streslerini trolle atıyorlar @KacaKTV 'nin dediği gibi eğer bu oyuna rank sistemi getirilirse herkes yük taşımaya uğraşır troll olsa bile nadiren yaparlar birde oyun tabi 9.75 olmaz ise troll olayı otomatik olarak biter maalesef valve bu indirimlerde iyi para kazandığı için indirim durumundan vazgeçmiyor ekmeğimiz oradan diyor tmp'de mecburen bu tip troll'cülere biraz müsaade veriyor ve bunu troll yapma aşığı olan kişilerde gayet iyi biliyorlar bakalım belki ilerde radikal bir karar alıp olayı save kasma sistemine dönüştürürler o zaman herkes oyundaki save kasma durumuna yönelir hayırlısı ne ise o olsun.

RundownTiger53 ve HellorD TV bunu beğendi.
  10. KacaKTV

KacaKTV
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Oyunun yaş kitlesi küçük. Hadi bunu geçtim oyunun fiyatı 10TL ve inanın çoğu kişinin 5taneden fazla hesabı var. Çocuk şunu düşünüyor, hayatta bir amacım yok zaten tek amacım ets 2 oynamak sabah akşam tır sürmek. Bundan ban yesem diğer hesabıma geçerim. Ondan ban yese diğerine geçerim, hepsinden tek tek ban yese böyle zaten ilk ban yediği hesabın banı çoktan açılmış olcak yani hiçbir zaman boşta kalmayacak. Bir sistem gelmeli ki düzgün süren insanlarla oynayabilelim

BMW ci bunu beğendi.