1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Sınıftaki akuacılara karşı önlemler ve tavsiyeler

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve tralonewolf tarafından 10 Ekim 2018 başlatılmıştır.

1. LuisTurk

LuisTurk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

269
    301
    165
    Renault
    tam benim düşüncem Sınıfta Ses Çıkarmazsan Kimse Sana bulaşmaz Bi Okuldaysan Hiç Bir Ses ÇIkarma ve Otur...

2. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ama bu tür insanlar ne kadar ses çıkarmasanda sana sataşabiliyolar.

sametcakr5734 bunu beğendi.
  3. LuisTurk

LuisTurk
    Plaka

269
    301
    165
    Renault
    Onlar Başkasının Gazına Gelipde Yamuk Yapanlar Onlara Ayar Oluyorum -_-

4. zzzzz

zzzzz
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

747
    1.041
    230
    Çoğu Hoca Benden Hep Bıkmıştır. Ben Akuacıyım Diye Düşünüyorum. Gün Gelicek O Hocalar Hakkında da Fidbek Atıcam.

UBerk ve Kalpar bunu beğendi.
  5. Kalpar

Kalpar
    Plaka

18
    384
    219
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
  6. zzzzz

zzzzz
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

747
    1.041
    230
    Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine Giderim Siz Benim Kim Olduğumu Biliyormusunuz :D

Kalpar ve Lucidum bunu beğendi.
  7. Challenger (06)

Challenger (06)
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    710
    420
    170
    Volvo
    yararlı bir konu açmışsın ancak bu iş kavgayla çözülecek bir iş değildir susarakda çözülecek bir mesele değildir otur kimseye bulaşma sessiz ol kendi haline bak kimse bulaşmaz mantığıda doğru değildir ben bu sene ticaret meslek lisesinden mezun olmuş birisi olarak tavsiyem size haksızlık yapıp bulaşanı hemen üstlere şikayet edin polise kadar bunun yolu vardır onlara bu konuda göz dağı verdiğiniz takdirde size bulaşmayacaktır aksi halde bulaşırsada ortam değiştirin sınıf okul değişimi yolunu deneyin benim başıma böyle tipler çok geldi çok uğraşanlar haksızlık yapmak isteyenlerle karşılaştım çok kavga ettim ama kavganın bir yararı olmadığı gibi daha fazla bela açıyor adamı teke tekde dövmüş olmama rağmen ertesi gün ne kadar kişi topluyabiliyorsa topluyor yine çözüm olmuyor dediğim gibi müdür, müdür yardımcısı, hocalar, veliler varken gidip kavga etmek mantıksız teke tekde dövemeyedebilirsiniz bellii olmuyor bi yumruk kafa sizi sersemleştiriyor. dövseniz bile yine başınıza bela olmaya başlıyorlar bu iş çok pislik bir iş kavga etme çağında oldukları için dizilerden filmlerden etkilenip her türlü kafayı takıp size bela olmaya uğraşmaya çalışıyorlar onun için son sözüm şuki düşmanlıkta güçlü olan değil akılını kullanan kazanır tarihten en büyük örnekde vereyimki bunu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK yapmıştır.

ahmet91, serkant ve Oyuncu Adam bunu beğendi.
  8. Yedi Bela

Yedi Bela
    Plaka

42
    508
    330
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şimdi ben anlamadım okulamı gidiyorsunuz meydan muharebesinemi eğer ülke bu türk gençliğine emanet ise kaldırın her yerden Gazi M.Kemal ATATÜRK ün Gençliğe Hitabesini

serkant bunu beğendi.
  9. BloodyX

BloodyX
    Plaka

26
    129
    19
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kavga ettiğim bir genç vardı kafa tutuyordu başından aşağa yangın söndürme tüpünü boşalttım :D pişman değilim aklıma halen yapmadıklarımda :D

UBerk bunu beğendi.
  10. tralonewolf

tralonewolf
    Plaka

25
    474
    103
    145
    Scania
    TruckersMP Profili
    bunlar şimdi hava sıcaken cam kapat diyor bendede karadeniz kanı var tamamı üşümüyorum kanka cıldırtıcam hepsini :D