1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü 1,32 sorunları

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve mansursir tarafından 9 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. mansursir

mansursir
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    46
    12
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    güncelleme geldiğinden beri ne dorse yöneticisine tıklayabiliyorum ne tek seferlik işlerde almış olduğum yükü azaltabiliyorum ne de başka kişilerin hazır savelerini kullanabiliyorum. gerçek anlamda oyundan soğudum ya

2. UBerk

UBerk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.097
    785
    200
    Sıfırdan save (temiz kodsuz save) kullanın veya kendiniz oluşturun. İyi oyunlar :cay:

3. mansursir

mansursir
    Plaka

28
    46
    12
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hocam hepsini denedim olmuyor

4. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Dorse yöneticisine girebilmeniz için öncelikle hayalet dorseyi silmeniz lazım.

Hayalet dorse nasıl silinir:
    https://forum.wotmp.com/konu/hayalet-dorse-nasil-silinir.30416/#post-270687

Hayalet dorseyi save dosyanızdan sildikten sonra arkanızdaki dorsenizi F6+Enter yaparak iptal ediniz.Ardından dorse galerisinden yeni bir dorse satın alıp dorse yöneticisinden dorsenizi görebilirsiniz.

mexiumut ve HellorD TV bunu beğendi.
  5. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aynen ya 1.32 geldi dorse tır vs yapılandırırken oyun kasıyhor naptılarsa tamirhaneye mp de taba biri giriyo oyun bir anda 50 fps den 10 a iniyo soğuttular oyundan.

6. mahmutgazi

mahmutgazi
    Plaka

30
    29
    10
    90
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dorseler çok savruluyor.

7. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Bir nebze de olsa savrulmayı azaltıp dengeyi arttırmak amacıyla MP'de iken konsolu açıp g_trailer_stability 3 kodunu yapıştırınız..

mexiumut bunu beğendi.
  8. Nemesis306

Nemesis306
    Plaka

19
    666
    755
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Seni DLC'siz haritası %100 açılmış haritalı her şeyi açık save konuma davet edeyim :)

9. Furkan altuntas

Furkan altuntas
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

36
    141
    52
    90
    DAF
    Adam gibi bi güncelleme gelirse biraz daha rahat oynarız inşallah.:)

10. BloodyX

BloodyX
    Plaka

26
    129
    19
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şuan ki oyun sürümü hem hatalı hemde aşırı kasıyor mp dair zor giriyoruz oyun içinde azami 30 fps alır iken bu değerler bian da 10 5 gibi değerlere çakılıyor Adam gibi bir güncelleme gelir umarım suan için ets2mp en arka sıralarda çogu oyuncu bundan şikayetci oyun kendini kapatması bir yana oyuna girer iken oyun açılmıyor açılış ekranı geliyor ve tak windows hata veriyor sorun var diyip kapatıyor oyun oynayamıyoruz 0 dan bir save açıyorum aynı sorunu veriyor performans için bir güncelleme gelmesi gerek. Acilen.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.